Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz gombasm #24 üzenetére

    play alol telepítve azonnal átdob és a Huawei oldalra ahonnan direkt APKt telepítesz. updatek is huaweitől jönnek és nem google playról. Kicsit körüményes de hát ez van.

    anno Fit elég bugos volt én pont ezért minden "okosfunkciót" kikapcsoltam azóta lehet javították erről nem tudok nyilatkozni. Így viszont amira használom elég jó. Buta de megvételkor minden monitorozást bekapcsolva elment 6-7napig és kb 1év után is elmegy úígy 5napot.

    aksicseréhez leírást videot még nem találtam, band 6 alapján én biztos nem fogok nekiállni a cserének.

    Ami nekem hiányzott, hogy vizisport vonalon nem találtam olyat ahol mérte volna sebességet lehet persze biciklizni is de ott meg a víz meghülyítette. Mostanában nem néztem de letesztelem hátha javították, hozzáadtak vmi sportot amivel ez jól működne.

    Én amúgy anno covid folyamatos SPO2 mérés miatt vettem erősen jó áron. Sajnos SPO2re nekem nem volt jó simán mért nálam nyugalmi poziban 75%alatt... de mint óra, fitnesz trekker nem rossz. Csak nem a jelenlegi árán.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák