Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz MK VII #6989 üzenetére

    Szerintem félreértetted. Amit írtam az tényszerű volt, nem azt mondtam melyik felfogás a jobb.
    Ami tény, hogy az akksik szarul bírják sajnos. Másik tény, amit nem írtam, de ide tartozik: unibody telefonokról beszélünk, akksicsere nem egyszerű, ha mondjuk felpúposodik, mint ahogy kb. 3-4db S3 akksi a családban akkor meg kb. b*hatja az ember utána.
    Ettől függetlenül egyetértek, hogy használati tárgy, ezért is írtam a gyorstöltés mellett ami nem éppen akksikímélő, ugye. ;) (Tok vs kényelmes használatról is tudna mesélni a törött S7-em :) ) Annyi csak, hogy a szükséges módon használom. Ha gyorstöltés kell akkor azt, ha van időm akkor meg inkább "kímélem" már egy sima töltéssel is. Rátöltés: Pl. előző telefonnál nekem a következő volt: 1.5 napot bírt kb. Mivel nap közepén amúgy is macerás volt tölteni és állítólag több ciklust is bír nem fullra töltve így nekem a mondjuk egy 80%-os töltés értelmes választás volt: nap végére 10-20%, töltőre rá, reggel 80%-on. Nekem is kényelmesebb volt meg talán a telefonnak is.

Új hozzászólás Aktív témák