Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    Topikgazda

    Hölgyeim és Uraim!
    Tiszteletem mindenkié, mert P9 Tulaj.
    A szívemhez közel a P7 és P9 áll, ez a két típus mindig elsőbbséget élvez mindenek felett.
    A gondom csak az, hogy már a könyökömön jön ki az akku merülés téma!
    Többször leírtam dolgokat, de kb a sarki fűszeres olvassa el és nem a P9 tulajok. ( Tisztelet a kivételnek )
    1. Majdnem minden Nougatos telefonon a Google zabálja az akkut. Maga a rendszer is Google, de nem az, hanem a kiegészítői .
    Persze itt is vannak márkák, amin nem.
    2. Wakelock detectort lehet használni, itt viszont megjegyezném, hogy a program nem a fogyasztó appokat mutatja, hanem azokat amik nem engedik mély alvásba a telefont.
    Na már most. A mai nap folyamán direkt engedélyeztem a Google szinkronizálót, és 669x ébresztette a telefont.
    Tudom ez nem normális, de nem biztos közel sem, hogy a telefon hibája .
    3. Már a másik topikban leírtam, itt meg a gyanúmat is, hogy telefon hardverek között különbség van.
    Na már pedig, aki manuálisan frissít, azaz Frimware Finder alkalmazással, vagy 3 gombos módszerrel, az általános romot telepít.
    Aki OTA verzióba kapja meg a frissítést és nem mókolta a telefonját, annak az IMEI szám alapján a telefonjára optimalizált verziót kapja meg. Itt nagyobb valószínűséggel kevesebb probléma is lép fel.
    Összefoglalva:
    Keressük meg, mi zabál és iktassuk ki, de ne sírjunk már állandóan az akku miatt.
    Egyszer-kétszer elmegy, de naponta mindig ezt olvasva már idegesítő.
    Akinek meg nem tetszik, az cserélje le a telefonját.
    Leszögezném, nem telefon hiba!!!
    Köszönöm a megértést!
    Foglalkozzunk pl. a kamerával, fényképező beállításokkal, pláne ha van profi közöttünk. A telefonokon futó appokkal, tokokkal, kábelekkel, kiegészítőkkel, romokkal, és bizakodjunk, hogy a Google is törekszik arra, hogy ezt a problémát megszüntesse.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák