Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    Topikgazda

    válasz ballington #13693 üzenetére

    Figyelj mert most leírom ide amit tapasztalok a Nougat rendszerrel és a Huawei ( Honor ) párositással.
    1. Tökéletes a Nougat olyan telefonon amire tökéletesen megírják.
    Jelenleg a fent felsorolt márkák egyike se ez.
    Nekem 1-hetembe és kemény idegbe telt, mire egy szuperul használható készüléket kaptam én és néhány P9 tulaj.
    Direkt magamat írtam előre, mert én teszteltem.
    Miért néhány tulaj?
    Passzolom kérdésed.
    Érdekes dolgok történtek és fognak is még.
    Adott 2 készülék, mindegy a típus. P9, P9-lite,Nova, Honor 8, stb Huawei amin 7.0 fut.
    Az egyiken minden tökéletes a másikon semmi ugyanazon a rendszeren és ugyanolyan felrakási mechanizmussal.
    Itt az általam készített rom. Most élvezem igazán a P9 tulajdonságait, amiért megvettem.
    Ugyanez rom felkerül a másik készülékre aminek elvileg csak "imei száma más" és nem müködik rendesen.
    Pl. Dupla érintéses ébresztés.
    Írja a user, hogy dupla koppra kikapcsol a kijelző, de felébredni nem akar.
    Na, akárhogyan kopogtatom, vagy érintem duplán az enyémet, nem alszik el sehogy, de a fentebb linkelt videón látható, hogy felébred.
    Összefoglalva, mert reggelig írhatnám.
    Óvatos leszek, hogy ne legyen rágalom.
    Van 1 céged és egy gyártó sorod, illetve egy beszállítod.
    Amit te gyártasz az a te terméked, de közel sem biztos, hogy a beszállító mindig ugyanolyan alkatrészt szállít neked minőségileg. Te nem vizsgálod az anyagot, csak beépíted és piacra dobod a terméket, hogy a tiéd, a te márkád.
    Miért is raktam "" be az imei számot?
    Azért, mert szerintem a legelején említett mérkáknál is ez történt.
    Igaz a hardveréhez nem értek a Huawei-nek, de rom(szovtveréhez) nagyon is.
    1. Csúcs szuper termék minden tökéletes és üzemel a Nougat rendszerrel, mert erre írták.
    2. A beszállító silányabb alkatrészt hozott, de te nem vizsgáltad mert megbíztál benne.
    A Nougat rendszer mindjárt nem megy rendesen és jönnek a gondok, nekem privátba a meghalt telefonok, amivel napi szinten küzdök.
    Végül is a lényeg!
    A Huaweinek a beszállítóját ellenőriznie kellene, alaplap terrén, mert ugye ezen van majdnem minden integrálva.
    Gondolom mindenki érti mit szeretnék leírni, de ha megtenném az már rágalom lenne.
    Ha szerencsés vagy, az 1-es készülék birtokosa vagy és bátran frissíthetsz Nougatra.
    Ha a 2-es típusú készülék a tiéd is, én várnék vele, mert nem kompatibilis teljesen a készülékkel.
    A mai napon csak azért kaptam fel a vizet farkaskomára, mert úgy kritizálta a romomat, hogy fel sem rakta, pedig neki tuti az 1-es tipus van. Privibe már megbeyzéltük a dolgokat.
    A Huawei meg szégyelje magát, hogy a honlapján csak a híreket és a termék reklámokat tudja frissíteni, a támogatást nem.
    Ráadásul elérhetővé tesz olyan romot, ami megpusztitja a 3-as típusú készülékeket hivatalos frissítés közben.
    Gondolom mindenki sejti már miből készül a 3-as típus?
    Elnézést a hosszú szövegért, de ez vonatkozik minden típusra amivel kezdtem.
    Betű és helyesírási hiba előfordulhat, mert telefonon írtam.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák