Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAPZC96

    csendes tag

    Remélem nem gond ha egy P40-es sztorit megosztok,talán tanulságos is lehet.
    Néhány napja eladtam a makulátlan 2honapos garanciális P40-es készüléken.Fizetes Paypalon keresztül történt vevő biztosítással.
    Hétfőn délelőtt kb 15 percel a csomag feladása előtt a készüléket vissza állítottam ,becsomagoltam és útnak engedtem.Ma jön az értesítés a paypaltol H a vevő kérésére a pénzt lezárták mert a készülék nem működik...
    Email a paypalnak screenshot szerencsére volt H a készülék feladas előtt 20 percel még működött.Kozben chat a vevővel,mi történt?(a telefon szar nem kapcsol be nem működik mondja a vevő)
    Oké légyszi rakd töltőre ki tudja 4 nap utazás alatt hideg stb...
    Nem működik semmi mondja,oké légyszi egy hardreset hátha a vissza állítás után valami gebasz történt.
    Semmi még mindig.Atmentem kissé idegesbe hogy ne haragudj több mint 10 éve adok veszek soha senkit nem csaptam be a telefon működik.
    Csend..... Majd jön a válasz:Ez a telefon szar nincs Chrome,nincs Drive nincs maps és ez neki mind kell ez a telefon nem működik nem lehet rá letölteni......
    Ember hol élsz hány éves vagy kérdem én,veszel egy használt telefont azert mert Huawei és utána se olvasol??
    Azt mondja én nem mondtam H ezen nincs Google.
    (Sztem egy használt P40-es széria mellé senki nem írja oda H nincs rajta gms)
    Mondom neki légyszi akkor írj a paypalnak H nem a készülék rossz hanem a Google hiányzik neked és ezer azt írtad H nem működik telefon.Erre jött a válasz H ő ezt nem csínalja meg.
    Jól van akkor a beszélgetésünk mentésre került és elküldve a paypalnak.Szerinte neki van igaza és vissza jár a pénz....
    Szóval vigyázzatok inkább írjatok oda a hirdetésben Ohne Google

Új hozzászólás Aktív témák