- 2,5 gigabites hálózati switch jött a QNAP gondozásában
- 360 Hz-et ígérő QD-OLED monitorral rukkolt elő a ViewSonic
- Nem a vámokra fogná, de felemelné az iPhone-ok árait az Apple
- Egymásra licitálnak a kiadók, hogy kihasználják a GTA VI késését
- A GEEEK új házainak nem lesz gondja a szellőzéssel, és az áruk sem vészes
- Apple asztali gépek
- 3D nyomtatás
- Gaming notebook topik
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Milyen egeret válasszak?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- OLED monitor topik
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- 360 Hz-et ígérő QD-OLED monitorral rukkolt elő a ViewSonic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
-
PROHARDVER!
Huawei P30 Pro összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Yoe
tag
Nekem is azt írja LG tv-n hogy nem támoatott eszköz és kilép. Sok progit próbáltam de egysem volt jó. A tv kb 6 éves LM sorozatú :-(
-
mookica
tag
Bocs én nem úgy értettem hogy Ti nem értetek hozzá, hanem mi - akiknek ez nem igazán működik - mi nem értünk hozzá.
Most ismét próbálkoztam a tükrözéssel, elég jól ment, viszont jó volna valami beépülő aplikáció, ami beépül a rendszerbe és alapból megjeleníti a miracast ikont a kijelző valamelyik sarkában a kép vagy video fájl felett. Akkor csak egy kattintás és már tolja is a TV-re. -
mookica
tag
Én ma órák hosszat vacakoltam vele, de csak úgy ahogy mondod, össze-vissza állítgatás, meg ki/be kapcsolgatás útján tudtam megoldani.
Qrva érdekes, hogy az öreg xperiámon a képek felett van egy "Tartalomátküldés" ikon, arra rákattintok és automatikusan bekapcsol a TV és már ott virít a kép. Semmit sem kell tennem, csak rányomok az ikonra a kép felett, kiválasztom melyik készülékre akarom küldeni és ennyi. Nem igaz hogy ilyen méregdrága telón meg nem lehet megoldani. Vagy csak qrvára nem értünk hozzá. -
Lil21
csendes tag
Sziasztok, próbáltam visszaolvasni, de ha jól láttam, senki sem kérdezett hasonlót.
Hogyan oldhatom meg, hogy a képek fordítva legyenek a galériában, képernyőképeknél, stb? Úgy értem, hogy időrendileg a régebbi legyen elől az új meg hátul, nem fordítva.
Biztos valami pofonegyszerű funkció, de egyszerűen nincsen meg a beállításoknál sem. ^^" -
mookica
tag
válasz
Sztyepadzso #7643 üzenetére
Áááá már értem. Most próbálgatom, ha valamelyik pöttyhöz érek, mutatja is hogy 1x, 3x, ... vagy az 1.pöttynél "Sz.". Eddig csak toltam fel vagy le, így állítottam a zoom-ot ami ezekszerint a digitális zoom mód.
Sokat segítettél, köszönöm szépen! -
Sztyepadzso
őstag
válasz
mookica #7633 üzenetére
A gyári szoftver alapból úgy néz ki, hogy 10MP-es felbontásnál egy pöttyökből alló csík van az UI oldalán. Ezek között van 4 nagyobb pötty. A 2. - on, 1× zoomon van kezdésként. Az 1. a széleslátószögű(0,6×), a 3. az 5×, 4. pedig a 10×. Ezek kézzel állíthatóak.
a szl. fixen másik lencse,
az 5× zoom pedig a fókuszban lévő téma távolságától függően (~1,5m-től kezdve) és ha elég fény van, akkor optikai, ha ezek valamelyike nem teljesül, akkor digitális. Ezt azonnal észreveszed, mert szemcsés a kép. Ha a telelencsére vált, akkor kicsit szürkés lesz, ez normális.
A 4. Pötty pedig fixen hibrid. -
kfodor
csendes tag
Sziasztok,
Normális az, hogy még nem jött a10 droid a p30 promra? -
Gibdenes
friss újonc
Sziasztok!
Ti tapasztaltatok olyat P30pro-nál, hogy egyszerű kivetítéskor LG smart tv-re nem sikerül csatlakozni? Ha igen mi lehet a megoldás?
Más huawei telefonnak sikerült csak ennek nem. Viszont Toshiba smart tv-re pedig minden gond nélkül sikerült a p30 pro-val.
Igazából nem tudom hogy ez egyik p30pro-val se megy, vagy csak én voltam a szerencsés 10000. vásárló aki szart kapott. -
mrdreamer
csendes tag
Sziasztok!
Végre megérkezett a 10.
AOD kinézetét továbbra sem lehet megváltoztatni? -
Aryon87
félisten
válasz
hodostamas #7632 üzenetére
Nekem majusi a telo, hozzaadta, igy augusztusig irja a garit.
-
mookica
tag
Tudnátok nekem egy kis információt nyújtani a kamera zoom-ról? Ugye adott mondjuk az 50x digitális amit a kijelzőről szabályozok. De mi van 10x hybrid meg az 5x optikai zoom-mal? Ezek is állíthatóak? Vagy, hogy működik ez? Nem vagyok otthon ebben a témában.
-
knox83
senior tag
válasz
james008bond #7629 üzenetére
Szia, 4k/60fpst csak a kirin 990 tud. Videózást nem tudom megítélni, nem igazán használom, a fullhd 60 fps szerintem rendben van (vagyis nekem elég). Akku idő 2 nap és 8-9 óra sot nálam. Van gyári 256os én is azt vettem, nem sokkal drágább mint a 128
-
james008bond
őstag
Sziasztok! Note 8-ról váltanék, egyik esélyes a P30pro. Érdekelnének vélemények pro és kontra, elsősorban olyanoktól, akik szintén Samsung Note 8-ról váltottak. Ceruzát nagyon keveset használtam, úgyhogy ez nem akkora szempont. Érdekelne kamera fotós képessége ( tényleg olyan szép képeket lő? ), videó tényleg nem tudja még a 30 fps-t se, szaggat még, 4k/60 tudja már? Akkuidő a gyakorlatban hogy alakul? Illetve nekem a tárhely is kérdéses, nano SD max 128 GB van? Mikro SD-ből van 256-osom, így az mehet( ne ) a levesbe, itt még gyárilag telefonban max 256 GB-os van? Köszönöm a válaszokat!
-
F e Z o
veterán
-
atissk
csendes tag
válasz
Tav-Csoves #7625 üzenetére
Hi!
A messenger újratelepítést találtam, mint probléma megoldást, de nem vált be.
Egy próba videó ok, utána ugyanúgy nem tudtuk megnézni a videókat.
Előtte egy P9-es teló volt, annál nem voltak ilyen gondok! -
Tav-Csoves
őstag
nos, először is, a videók, és képek messengeren teljesen átalakulnak, pixel/felbontás csökken. Itt most tök mindegy hány megás videót/képet küldesz, azt a messenger átalakítja, hogy időt, és sávszélességet spóroljon, ami
néhagyakran a minőség brutális rovására is akár.
Hosszan tartó megoldás, hogy nem használsz messengert, hanem más valamilyen közegen küldöd át a videót/képet.
Páldául: YouTube-ra felrakod, nem listázottan - így senki nem látja, és a videó linkjét küldöd el. YouTubra telefonos azonosítás után korlátlan(120 gb, és 12 óra/feltöltött videó) adat tárhely van.
A YouTube is butítja, és átalakítja a videókat, de nem olyan mértékben mint a Facebook Messengere.Kép esetében ritkábban fordul elő a bug, de ott is elő szokott fordulni. Érdekes, ha screenshot-ot külödök a képről, akkor okés, de az nagyon nem esztétikus, ha kép a képben, vagy feliratok vannak a kép alatt, felett... Tehát ótvar megoldás.
Esetleg küld emailben, vagy valamilyen képmegosztó oldalon keresztül, ha nem személyes. Személyeset pedig csak gmail, vagy valamilyen emailben.Jó jó, de ha mindenképpen a messengeren akarod küldeni, akkor nézd meg ezt a videót a 2. trükktől, egészen pontosan onnan fog indulni Neked a videó: [link]
Itt menj a tárhely részbe, és próbáld ki, hogy csak a gyorsítótárat törlöd. Ha nem segít, akkor viszont Adatok törlése (teljesen egyenértékű, ha messengert, teljesen letörlöd, és újratelepítetted! tehát újra be kell jelentkezned, de minden elküldött üzeneted, képed, videót, hangüzeneted megmarad, mert az az interneten van, és a net nem felejt)Remélem tudtam segíteni. Egyébként mivel ez egy kifejezetten messengerben előfroduló jelenség, tehát nem Huawei P30 Pro specifikus hiba, többet tudnak mondni az
Android szakmai topic
vagy a
Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
valamelyikében/mindegyikében -
Freeeak
csendes tag
Hát, nem tudom.
Én októberben még a P10-et vittem be a MOM-ban lévő szervizbe, hogy akkor a szerviznapok keretében kérnék egy új fóliát, mert megadta magát a gyári, aztán elküldtek, hogy az csak akkor érvényes, ha valóban szervizszolgáltatásra adom le a telefont, és ott is hagyom. Úgymond ez csak plusz ajándék a szervizelés mellé. Így aztán inkább nem tetettem rá fóliát. -
atissk
csendes tag
Üdv!
Hátha tud valaki segíteni...
Én most vettem P30 Pro-t és olyan problémám van, hogy az elkészített videót messengeren átküldöm, átmegy, de csak pár másodpercig megy a lejátszás, kép megáll, hang megy tovább.
Ugyanez a videó viber-en megnézhető.
A messenger újra lett telepítve, de nem lett jobb.
A videók fullhd-ban 30fps-ben - alap beállításban - készültek.
Van Valakinek ötlete milyen beállítás miatt lehet ez?
-
Zsoltg4s
tag
-
atissk
csendes tag
válasz
Aryon87 #7549 üzenetére
Szia!
Úgy látom Neked régóta van P30 pro-d!
Hátha tudsz segíteni...
Én most vettem és olyan problémám van, hogy az elkészített videót messengeren átküldöm, átmegy, de csak pár másodpercig megy a lejátszás, kép megáll, hang megy tovább.
Ugyanez a videó viber-en megnézhető.
A messenger újra lett telepítve, de nem lett jobb.
A videók fullhd-ban 30fps-ben - alap beállításban - készültek.
Van ötleted milyen beállítás miatt lehet ez?
-
ferrari0819
tag
válasz
StanDoFF #7606 üzenetére
Nekem is ugyan ez a gondom az autóban sőt Bluetooth fülessel és egy soundbarral is, hogy nem csatlakozik hozzá de amikor meg próbálom a Huawei Watch gt-ről is le csatlakozik. Ez a 10-es rendszer óta van azelőtt gond nélkül ment mindennel. Várom már a végleges stabil verziót...
-
bix-
tag
Nem tudom ki mennyire ismeri, de én ma cseréltettem fóliát a P30 Pro és Mate 10 Lite-on is ingyen! Gondoltam hátha érdekel még valakit.
[link] -
StanDoFF
tag
válasz
istvan47 #7604 üzenetére
Nekem a kocsiban csinálja azt (gyári BT), hogy fel van csatlakozva médiára is, és hívásra is. Ha engem hívnak, és felveszem a kormányról, akkor minden rendben, ha viszont én hívok valakit, akkor kirakja a telefon, hogy BT-n lesz hang, de amikor kapcsolja a vonalat, akkor átvált a telefon a saját fül hangszórójára...
Droid 9-en nem volt ilyen probémám. -
Misi1980
senior tag
Igazatok van.Elnézést a tévesztésért.Tehát az iponnnál vásárolt Huawei nano memoria kártyával van problémám.
bagyulus:Lehet hogy hibásat kaptam.Nem tudom hogy lehet ilyenre érvényesíteni a garanciát hogy egyszer jó egyszer nem.Az is lehet hogy nem a kártya okozza ezt hanem a telefon.
-
istvan47
senior tag
-
Misi1980
senior tag
Sziasztok! Használ itt valaki sd kártyát a telefonjához? Gyakran elfelejti és újra kell indítanom hogy lássa a lelefon. Nem kínából rendeltem ipon. hu vásárlás.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
ma 5x-ös teleobjektíves lencsével emeli a Huawei a tétet, hogy fotózásban ismét hozzá igazodjanak. A sebesség és az üzemidő is ott a szeren, de hová lett a beszédhangszóró?
- Lenovo Thinkpad P16 G2 - i9-13980HX, 64GB, 1TB SSD, 16" WQUXGA (3840 2400), RTX 4090
- AKCIÓ! Apple Macbook Air 13" 2020 M1 8GB 256GB SSD notebook garanciával hibátlan működéssel
- DDR5 16GB 8GB 32GB 4800MHz 5600MHz RAM Több db
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest