Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CzGöbe

    tag

    Na! Ma nagy meglepetésemre, mikor mozi előtt bementem a Vodába az Arénában, volt 2 telefon is az üzletben :Y Szerencsére az egyiket el tudtam hozni, így beléptem én is a klubba végre! :DD
    P10-et és Vernee X-et összegyúrva váltotta azokat! :)

    Valaki használ ilyesmi 3D-s üveget? Mi lehet a különbség a 3D és az XD között (azt leszámítva, hogy az egyiken teljesen ki van vágva a felső rész, a másikban pedig lyuk van az egyik szenzor számára)?
    3D CP+ Max
    XD CP+ Max
    Az M4 Aquamon volt üveg, de az ugye teljesen sík kijelzős volt még, aztán amikor megvettem a P10-et, még nem volt rá ilyen üveg, így Mobile Outfitterses matt fólia került rá 0. percben. Nekem nagyon tetszett, amíg egyszer le nem ejtettem és mind a 4 sarka összezúzódott. :U Ezt a telefont véletlenül sem szeretném elrondítani, így megint gondolkodok egy vékony tok + üvegfólián, csak ugye még nincs tapasztalatom ezekkel a hibrid üvegekkel. Kinek volt már ilyen minőségi 3D-s üvege, mik a tapasztalatok?

    #Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

Új hozzászólás Aktív témák