Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    A jelenleg másodlagos, munkahelyi telefonként használt Mate 8-am 3 év után felmondta a szolgálatot (értsd: néha már kevés használattal is meghal nap közben, holott génykorában igazi üzemidő bajnok volt, elsődleges telefonként 2-3 napot mindig kibírt), ezért még a húsvéti ünnepek alatt eldöntöttem, hogy beruházok egy P30-ra. (Igazából a cég provideolna készüléket, de csak egy P Smart lenne, és a munkatársak nagyon elégedetlenek vele...).

    Mivel az elsődleges mobilként használt iPhone X-em már lassan másfél éves alig vártam, hogy az ünnepek után eljátszadozhassam az új ketyerével, megnézzem mennyit fejlődött az Android az elmúlt 3 évben (Mate 8 maradt Nougat-on) plusz 2 hét múlva nyaralni is megyek, ezért is időzítettem mostanra a vásárlást, én mindig telóval fotózok (azért egy iPhone X erre már bőven jó), viszont többször jól jött volna a nagylátószögű optika, mivel előfordul, hogy egy épület, tér nem fér bele egy sima képbe, és már nem azt az élményt adja vissza, plusz most úgy vagyok, hogy ha most veszek egy triplakamerás másodlagos telefont, akkor ősszel valószínűleg nem fog tudni annyi pluszt nyújtani az új alma, hogy elcsábuljak rá és megint kiadjak 300+-t egy telefonra...viszont jelenleg (az eladók szerint) a Vodafone-nál olyan készlethiány van ebből a készülékből, hogy még arra sem tudtak nekem ígéretet tenni, hogy a jövőhét folyamán megkapom a készüléket. Mivel a nevemen van 2 red előfizetés, ezért ajánlottak jelentős készülék kedvezményt, hogy vigyek helyette egy Mate 20 Pro-t, viszont még így is lenne köztük 40-50 ezer különbség, valamint egyébként a kiajánlott készülék kedvezményt a P30-ra is megkapom, ha megvárom, hogy megérkezzen...és így akkor kb. 100-ra jön ki a készülék, a Mate 20 Pro a kedvezménnyel is kb. 190 lenne, ami meg már kb. a független árával egyezik meg) szerintetek megéri rá várni, vagy jobban megéri megvenni a Mate-t?
    (Feature-ök közül ami nekem a P30-ból egyedül hiányzik a wireless charging, X-en tavaly tök jól jött Amerikai nyaralás alatt, hogy a legtöbb Starbucksban be volt építve a töltő az asztalokba, így ha merültem elég volt beugrani egy kávéra bárhol és fél óra alatt egy 20-30%-ot sikerült rátölteni vezeték nélkül...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák