Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Üdv.

    Használja valaki a gesztusvezérlést (navigációs sáv helyett) Nova Launcherrel?
    A gyári Alkalmazásindítóban hibátlanul, szépen megy az animáció, ahogy a kezdőképernyőre gesztusvezérlésezek ( :D ), de a Novában darabosan, akadva megy, és nem is az az animáció van, csak leteszi a háttérbe. Olvastam xda-n, hogy van egy FNG nevű app, azzal új sávokat lehet behozni gesztusvezérlésnek, elég jól testreszabható, de az animáció abban sem a gyári, és néha nem az alkalmazás gesztusa megy, ahogy húzom be valamelyik szélről, hanem a gyári nyíl villan föl, és persze azzal nem azt csinálja, amit én beállítottam. Néha elég zavaró, ha mondjuk egy alkalmazást nyitnék meg a beállított gesztussal, és vissza-gombot nyom közben, mert a gyári gesztus jön be...
    Próbáltam másik Launchert, azzal maradhatna a gyári gesztusvezérlés (max elfelejtem, hogy alkalmazást is meg lehetne vele nyitni, beérem a 3 gyári funkcióval), de nem találtam jó Launchert. Cool Launcher van 1-2, egyformák nagyjából, hasonlít is a gyárira, de nem az igaziak. :F
    A legjobb lenne a gyári Launcher, csak plusz beállításokkal (néztem valami modded verziót xda-n, de nem találtam). Nem is értem, hogy az ikonok számát sem lehet a gyáriban állítani?!?! :F

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák