Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomi0730

    senior tag

    válasz nbukta77 #929 üzenetére

    Az iPhone-nál az volt az első problémám, hogy a kijelzőnek a bal alsó szélénél sárgás folt volt, és hát persze hogy mindig oda tévedt az ember szeme. Ezen kívül a kötöttség, hogy nem azt tudom csinálni vele amit akarok, hanem azt, amit az Apple kigondolt. Gondolok ilyen apróságokra mint a csengőhang, zene stb. Mindenhez iTunes kell. (bár ezt tudtam, mert előtte is volt iPhone-om) Ismételten nem tudtam megszokni a zártságot, ill. ennél fogva a testreszabhatóságot.

    A Samsunggal összességébe nem volt problémám(3napig), jó készüléknek tartom (nem véletlenül nem telefont írtam :) ), mivel telefonálni nem mindig lehetett vele(sajnos már az Alphánál is jelen volt a probléma, és az S6 is ezzel küzdött), mivel az Exynos processzor nem tökéletesen kezeli a 4g-ről való visszaváltást 3 vagy 2g-re, és ezért elérhetetlen a telefon. Sajnos ezt csak akkor veszed észre, amikor Te szeretnél hívást indítani és ez nem sikerül. Egy repülő ki-be megoldja. Akkor egy darabig megint jó. A fórumjába írják, hogy 3g-n kell használni. de Én nem azért veszek 4g-s telefont... És a fő funkció még mindig a telefonálás, de azt nem teljesíti maradéktalanul.

    A P10-zel semmi gondom nincs, teszi a dolgát, és telefonálni is lehet vele. :)

    Felhasználom: Szerintem a második jobb, pl a az autórendszám nagyítva élesebbnek tűnik. Nem Vas megyei vagy véletlenül?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák