Hirdetés

----------------
2018. november 19., hétfő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

PROHARDVER!

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

(#901) Pirosribizli válasza cirx (#883) üzenetére

Pirosribizli
(lelkes újonc)

Hamarabb itt volt mint a telefon. 😄

(#902) cirx válasza Pirosribizli (#901) üzenetére

cirx
(senior tag)
LOGOUT blog

Huu ez nagyon jól néz ki, és ahogy látom passzos is. Jaj már alig várom, hogy megérkezzen! :R

5t + a2 + m3 + m3k + hd25 + e10

(#903) Pirosribizli válasza cirx (#902) üzenetére

Pirosribizli
(lelkes újonc)

Én mondtam, hogy tökéletes.😎
A tok gombjai is úgy passzolnak, mintha a telefon gombjai lennének.

(#904) mateo91 válasza Pirosribizli (#901) üzenetére

mateo91
(tag)

ugyan ilyenem van *.*

(#905) Freeman01 válasza cirx (#900) üzenetére

Freeman01
(tag)

A hivatalos Galileo oldal is külön hírként reklámozza hogy a P10 és a P10 Plus egyike azon kevés eszköznek ami már támogatja az új rendszert.

http://galileognss.eu/huaweis-new-p10-and-p10-plus-smartphones-support-galileo/

(#906) mateo91

mateo91
(tag)

Nos most figyeltem hogy nekem is fel fel villan a kijelző telefonálás közben, ugyan én nem nyomkodtam el közben a telefont de így vissza gondolva volt hogy az arcommal letettem a telefont.

(#907) nbukta77

nbukta77
(PH! addikt)

Hi. Beleptem a taborba egy silver 64 gigaval. Iphone 7- rol valtottam.
Kivancsian varom mit valtozott az android rendszer es milyen lesz a keszulek.

[ Szerkesztve ]

Iphone xs 256 giga, Samsung Galaxy Tab S3, Samsung galaxy watch 46mm, Macbook air 2015, apple tv, iPod 6 gen, Airpods

(#908) k-adi válasza nbukta77 (#907) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

Miért váltottál i7 ről?

(#909) cytogenix

cytogenix
(újonc)

Melyik a jobb szerinted a p10 v i7, mert én meg azon gondolkozok, h iphone 7 cserélem inkább
Kamera jobb mint a p10 - nek, mert sztem nagyon elrontottak vmit szoftveresen v hardveresen, de remélem csak szoftveresen van csak gond.

[ Szerkesztve ]

(#910) nbukta77 válasza k-adi (#908) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Hajtott a kivancsisag. Es jokat olvastam a keszulekrol. Elotte i6- ot i6s- t es egy kis kiterovel samsung s7- et hasznaltam, de az nem gyozott meg.

Cytogenix: meg nem tudok velemenyt alkotni, tegnap valtottam.

[ Szerkesztve ]

Iphone xs 256 giga, Samsung Galaxy Tab S3, Samsung galaxy watch 46mm, Macbook air 2015, apple tv, iPod 6 gen, Airpods

(#911) cytogenix

cytogenix
(újonc)

Én 3 készüléken gondolkoztam i7, s7, p10
Úgy voltam vele a p10 a legújabb, de nem biztos h jó jártam vele. Kamera gyér és a írása sebesség is nálam 570mb csak. Jah bechmark is csak 122-130e között van és a YouTube teszteken van 150e is

(#912) nbukta77 válasza cytogenix (#911) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Irasi sebesseget mivel merted? Az s7 nekem nagyon nem volt bejovos. Az biztos, hogy a billentyuzet beviteli minosege meg mindig az I7- nek a legjobb.

(#913) cytogenix válasza nbukta77 (#912) üzenetére

cytogenix
(újonc)

Androbech
Amelyik 2.1 az 700mb felett van

[ Szerkesztve ]

(#914) nbukta77 válasza cytogenix (#913) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Es itt melyik erteket kell nezni?

(#915) cytogenix válasza nbukta77 (#914) üzenetére

cytogenix
(újonc)

(#916) consono válasza cytogenix (#911) üzenetére

consono
(PH! addikt)

Gyér a kamera??? Erről írhatnál, hogy miért...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#917) cytogenix válasza consono (#916) üzenetére

cytogenix
(újonc)

Magyarul csúnya képeket csinál.
Pl:ha nincs sok fény a szobába kB olyan képeket csinál mint a régi samsung s4
Színtelen és homályos képeket lehet vele lőni
P9 van a kollégámnak és jobb képeket lő vele mint én, de remélem szoftveresen csinálnak vele majd vmit...

(#918) ntomi0730 válasza cytogenix (#917) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Nálad akkor valami nagyon nem kerek. Nagyon szép képeket csinál, és mindent lehet rámondani, de azt hogy homályos azt nem. Amúgy pár oldallal előrébb raktam fel "Bechmarkot" 151000-et hozott. Ez az első telefon amin mértem, mert nem érdekel, és szerintem a használat során nem veszed észre az esetleges 20000 körüli különbséget.
Megtaláltam: [link]
Nekem is volt i7-em, S7-em. Ez maradt. :)

[ Szerkesztve ]

(#919) cytogenix válasza ntomi0730 (#918) üzenetére

cytogenix
(újonc)

Kérhetnék egy fotót

(#920) ntomi0730 válasza cytogenix (#919) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Holnap rakok fel, mert most töltőn van.

(#921) cytogenix válasza ntomi0730 (#920) üzenetére

cytogenix
(újonc)

Benchmark a rossz vagy az én telefonom

[ Szerkesztve ]

(#922) ntomi0730 válasza cytogenix (#921) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Ez Közel 25000 különbség. Én úgy csináltam, hogy a memóriából töröltem mindent, és ki-be kapcs, és úgy mértem, és nem volt benne sim. Viszont tényleg szép képeket csinál, de a többiek biztos megerősítenek, ill. a tesztek sem írnak rosszat róla. Sőt.

[ Szerkesztve ]

(#923) k-adi válasza ntomi0730 (#922) üzenetére

k-adi
(PH! kedvence)

Az lehet, hogy alapjáraton több pontot kaptál a teszten, de a valóságban azért használni fogod, ezért az ilyen "steril teszteknek" (memóriából töröltem mindent, és ki-be kapcs) nem látom sok értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#924) cicaslany86 válasza cytogenix (#921) üzenetére

cicaslany86
(fanatikus tag)

Nálam még kevesebb jött ki. Valószínűleg a különböző ram/rom-hoz van köze. Mondjuk gyors, szóval csak infó miatt futattam le, nem zavar, hogy nem 150000.

Fotók.. napsütésben gyönyörű képeket készít, benn vagy gyenge fényviszonyok között nagyon le tud romlani a minőség. olyankor már könnyen elmosódik. Az mondjuk nekem szimpatikus, hogy ha vaku nélkül fotózok zárt térben, nagyon szépen kivilagositja a képet, mintha világos lenne a szobában. Annyi, hogy a minősége elég gyenge lesz. De jobb, mint egy koromsotet fotó.

(#925) ntomi0730 válasza k-adi (#923) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Mint írtam nem érdekelnek ezek a dolgok, ez volt az első, hogy csináltam. Inkább a kiváncsiság vezérelt. Amúgy tisztában vagyok azzal amit írtál. Ezektől függetlenül baromi gyors telefon, és éjjel-nappal be van kapcsolva repülőmód nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#926) cytogenix válasza cicaslany86 (#924) üzenetére

cytogenix
(újonc)

Nekem is fürge a telefon, de inkább a fényképezőjével van gondom ahogy te is írtad ahol rosszak a fény viszonyok ott csúnya, homályos
Akinek frissült a szoftvere annak javult vmit?

(#927) cicaslany86 válasza cytogenix (#926) üzenetére

cicaslany86
(fanatikus tag)

Egyből felfrissitettem, de nem igazán látok változást. A Huawei mate 9 is ilyen képeket készít, ott is sokan vártak frissítésre, de nem lett változás kamera terén. Csak annyiból zavar, hogy a kamera miatt valtottam direkt

(#928) mateo91

mateo91
(tag)

Nos most figyeltem hogy nekem is fel fel villan a kijelző telefonálás közben, ugyan én nem nyomkodtam el közben a telefont de így vissza gondolva volt hogy az arcommal letettem a telefont.

(#929) nbukta77 válasza ntomi0730 (#918) üzenetére

nbukta77
(PH! addikt)

Te miert maradtal ennel?

(#930) cirx

cirx
(senior tag)
LOGOUT blog

VTR-L09 Telekom

(#931) cicaslany86 válasza cirx (#930) üzenetére

cicaslany86
(fanatikus tag)

Ha tudsz, probalj meg elotte-utána fotót készíteni, h latszik e kulonbseg.

(#932) rottbali

rottbali
(lelkes újonc)

Nekem eddig ennyi a max:

(#933) badxgirl

badxgirl
(fanatikus tag)

Sziasztok.
androbench-ben az alsó 3 sqlite... érték mi?
Van akinél ott 2000-3000 értékek vannak nekem pedig 700-800...
Ramot mivel lehet tuti biztosra megnézni hogy ddr3 vagy ddr4?

(#934) Felhasználom válasza cicaslany86 (#931) üzenetére

Felhasználom
(tag)

Milyen jellegű legyen?makró megfelel vagy az ablakból egy parkoló?

(#935) cicaslany86 válasza Felhasználom (#934) üzenetére

cicaslany86
(fanatikus tag)

Makroval szerintem sosem volt gond, parkoló jobb lenne. (Távolabbira lennék kivancsi van e különbség. Pl. autok rendszamtablaja mennyire olvashato, színek, fák levelei.) Sajnos én felfrissitettem már igy nem tudok osszehasonlito fotokat készíteni. köszi ha megcsinálod :))

(#936) Felhasználom válasza cicaslany86 (#935) üzenetére

Felhasználom
(tag)

Hát sztem látványosan nem lett jobb tőle, de mindjárt felrakom a 2 képet...

(#937) Felhasználom válasza Felhasználom (#936) üzenetére

Felhasználom
(tag)

Előtte:
[link]
Utána:
[link]

Tudom ki van égve az égbolt és még sok hibája van, de ezeken semmi beállítás csak gyors fotó.

(#938) ntomi0730 válasza nbukta77 (#929) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Az iPhone-nál az volt az első problémám, hogy a kijelzőnek a bal alsó szélénél sárgás folt volt, és hát persze hogy mindig oda tévedt az ember szeme. Ezen kívül a kötöttség, hogy nem azt tudom csinálni vele amit akarok, hanem azt, amit az Apple kigondolt. Gondolok ilyen apróságokra mint a csengőhang, zene stb. Mindenhez iTunes kell. (bár ezt tudtam, mert előtte is volt iPhone-om) Ismételten nem tudtam megszokni a zártságot, ill. ennél fogva a testreszabhatóságot.

A Samsunggal összességébe nem volt problémám(3napig), jó készüléknek tartom (nem véletlenül nem telefont írtam :) ), mivel telefonálni nem mindig lehetett vele(sajnos már az Alphánál is jelen volt a probléma, és az S6 is ezzel küzdött), mivel az Exynos processzor nem tökéletesen kezeli a 4g-ről való visszaváltást 3 vagy 2g-re, és ezért elérhetetlen a telefon. Sajnos ezt csak akkor veszed észre, amikor Te szeretnél hívást indítani és ez nem sikerül. Egy repülő ki-be megoldja. Akkor egy darabig megint jó. A fórumjába írják, hogy 3g-n kell használni. de Én nem azért veszek 4g-s telefont... És a fő funkció még mindig a telefonálás, de azt nem teljesíti maradéktalanul.

A P10-zel semmi gondom nincs, teszi a dolgát, és telefonálni is lehet vele. :)

Felhasználom: Szerintem a második jobb, pl a az autórendszám nagyítva élesebbnek tűnik. Nem Vas megyei vagy véletlenül?

[ Szerkesztve ]

(#939) öcsi06

öcsi06
(kvázi-tag)

Sziasztok.
Beléptem én is a klubba egy MM-ben vásárolt fekete készülékkel, eddig nagyon bejön, egy G3-at váltott.
Sajnos nem volt a dobozban szilikon védőtok, így azoktól kérdezném akik kaptak, hogy milyen minőségű, érdemes lenne e beruházni egyre. Köszi.

(#940) eazypeezy válasza öcsi06 (#939) üzenetére

eazypeezy
(kvázi-tag)

Én kaptam hozzá, de karcolódik mint állat. Ha az nem zavar, akkor akár érdemes is lehet, masszívnak tűnik.

(#941) Felhasználom válasza ntomi0730 (#938) üzenetére

Felhasználom
(tag)

Igen én is ezt vettem észre de nem számottevő a különbség...de véletlen az vagyok...

(#942) cirx válasza cicaslany86 (#931) üzenetére

cirx
(senior tag)
LOGOUT blog

Sajnos egyből felfrissítettem ész nélkül. Bocsánatot kívánok :N

2 öcsi06 - Semmiképpen nem ajánlom, ugyanis nem szilikon hanem kemény műanyag. Az apróbb homokszerű porszemek beékelődnek a telefon és a tok közé, és apróbb helyreállíthatatlan karcokat okoznak. Mindenképpen tpu vagy szilikon tokot javasolnék. ;)

[ Szerkesztve ]

(#943) ntomi0730 válasza Felhasználom (#941) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Mert Én is..., az autó rendszámból gondoltam KMU, azt Vas megyébe adták ki. :)

öcsi06: A MM-os dobozba nincs, az enyémben sem volt.

[ Szerkesztve ]

(#944) cirx válasza ntomi0730 (#943) üzenetére

cirx
(senior tag)
LOGOUT blog

(#945) ntomi0730 válasza cirx (#944) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

:) :) :)

(#946) öcsi06 válasza cirx (#942) üzenetére

öcsi06
(kvázi-tag)

Köszi, akkor nézek valami puhább tokot. :R

ntomi0730 Igen tudtam egyébként, a sok papír helyett inkább a tokot tették volna bele.

[ Szerkesztve ]

(#947) badxgirl válasza öcsi06 (#946) üzenetére

badxgirl
(fanatikus tag)

Kikapcsolt automata fényerővel is lényegesen sötétebbek bizonyos alkalmazások a beállított értékhez képest. Ilyen a chrome, tárcsázó, excel, facebook pl.
Elindítom az alkalmazást és mintha 15-20%-al lentebb venné a fényerőt.
Nagyon nagyon zavar...orvosolható?

(#948) rwin5

rwin5
(őstag)

Engem ez az 1 dolog bizonytalanított el a vásárlással kapcsolatban:

"Pár napja számoltunk be arról, hogy több Huawei P10 é P10 Plus felhasználó jelezte: az AndroBench belső tárolót vizsgáló teljesítményteszt alapján többféle chip lapul a friss Huawei csúcskészülékekben, amelyek között főleg írási sebességben lehet nagyobb különbség. Akkor a Huawei úgy reagált, bár valóban többféle beszállítóval állnak kapcsolatban (és mint kiderült, UFS 2.1-es, 2.0-s és eMMC 5.1-es tárolók is fellelhetők a modellekben), "a készülékek egyetlen komponensének teljesítménye nem tudja pontosan tükrözni az egész okostelefon rendszer teljesítményét, így ezek a pontszámok nem alkalmazhatók tényleges használat esetén."

Ciro

(#949) Felhasználom válasza ntomi0730 (#943) üzenetére

Felhasználom
(tag)

Wow ezt nem is tudtam, nah de itt is okosodik az ember :)
Más: mintha frissítés után jobban bánna a RAM-mal a telefon...

(#950) ntomi0730 válasza badxgirl (#947) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Én főleg a Chromnál vettem észre, de ez sajnos jelen van más típusnál is, pl Samsung. Szerintem ez nem telefon, hanem app hiba

Szerintem ez ne bizonytalanítson el, mert bár van némi különbség az UFS 2,0 és az UFS 2.1 között, de ezt Te mint felhasználó a mindennapi használatnál nem veszed észre, ha csak nem másolsz több gigányi adatot napi szinten, mert akkor van pár másodperc eltérés. Szerintem ezt is csak akkor veszed észre, ha a pl. a számítógéped is 2.1-es gyorsaságra képes, és a telód pedig 2.0-ás. De hidd el a 2.0 is kellően gyors minden téren.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.