Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz 7Heads Drago #127 üzenetére

    "Ha fent lenne rá az app AG-ben miben változtatna ez a hozzáállásotokon? Semmiben"

    Elnézve a hozzászólásokat, csak nálatok megy ez érzelmi, "vallási" alapon.
    Teljesen mindegy, mennyit kell szívni, mert "I Love Huawei". A többieknél nem a márkanév a meghatározó, hanem az, hogy mit kapnak a pénzükért.
    Magyarul ha szoftveres oldalon is minden rendben lenne a telefonnal, akkor egy teljesen korrekt mobil lenne. Ahogy tavaly a P30 Pro is az volt. Az a telefon konkrétan baromira tetszett élőben is. Pedig Huawei :D
    Nem fogom azt mondani egy telefonra, hogy jó, amikor az app-jaim 90%-a nem érhető el rá.
    De ezt már más is írta régebben. Volt, akinek a ~40-ből talán 10 volt elérhető HMS alatt.

    "Kész óvoda ami itt megy."

    Szerintem nem mi kardoskodunk és védjük a védhetetlent.

    "Sztem meg nagyon is valószínű hogy nálunk is bekerül majd. Az előrendelési szakasz még csak most zárul be."

    A P40 széria alatt a Lite-ot is értettem. Azt konkrétan február végén mutatták be. 1 hónapja volt róla teszt itt is. Híre sincs a hazai szolgáltatóknál.

    "De ha nem lesz engem az se érdekel, mivel a készülék spec.-ói ettől nem változnak semmit se."

    Hiába marha jók a specifikációi. A telefon nem csak hardverből áll, hanem szoftverből is. Utóbbi legalább olyan fontos.
    Kis túlzással ez olyan, mintha összraknál egy 32 magos asztali gépet 32GB ram, meg 2080Ti mellett, aztán használj rajta Linuxot Windows 10 helyett. Ott is van megoldás sok mindenre, meg lehet mókolgatni, hogy menjen pár Windows-os szoftver is, de messze nem fogod ugyanazt a felhasználói élményt kapni. :N

Új hozzászólás Aktív témák