Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz hallador #25 üzenetére

    Fuh te milyen tevkepzetekben elsz :D Vegyuk vegig:

    - nem irtam hogy ez kzovetlen vetelytarsa a Macbook Pro-nak, hogy is lehetne, teljesen mas oprendszer. Az arazast emltiettem, ami egy szanalmas vicc, konkretan meg a sokat szidott Applet is sikerult tularazni egy gyengebb hardverrel
    - innentol kezdve a DELL-lel versenyzik, arul mar el miert venne barki ezt a hulladekot egy Dell precision vagy egy Dell Latitude helyett?
    - "Ja hogy közvetlen több 10 kiegészítő vásárolható, hozzá, ami többek között működni is szokott, és nem úgy mint az apple-nek, hogy magaddal húzol egy 300 m-es patchkábeles dobozt, hogy a sok átalakító beférjen..." Igen, vagy veszel hozza egy 22 ezres donglet ami kb 50mm*20mm, biztos nem fer el az asztalon vagy a laptop taskaban
    - Ezt a baromsagot is el kene mar felejteni, hogy OSX-re nincsenek programok, az osszes CAD es fejleszto eszkoz, illetve studio termek van mac-re. Az elmult 3 szoftverfejleszto cegnel erdekes nem volt ez soha problema, az utolsonal konkretan egesz infrastruktura linux+OSX-re volt epitve. Igen jatekok nincsenek ra, valoban k*rva fontos
    - A CPU wattoakt ha mar ide keverted, a MBP-nek ugy van alacosnyabb fogyastzasa hogy tonkreveri ezt a 11. generacios forrosodo Intel vackot
    - Arról nem beszélve, hogy ezek a gépek napi 24 órás munkára készültek, az összes kiegészítőjükkel együtt --> Pontosan igy vannak nalunk is hasznalva a Macek, de ez egyebkent egy bullshit, semmelyik laptop kategorianak nem problema ez, ezzel hazalni eleg nevetseges

    De visszaterve, nem azt modntam hogy tomegesen Mac-re kell valtania a nagy cegeknek, siman azt hogy ez az arazas nevetsgees, nem hogy a DELL-hez kepest de meg az Applehoz is.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák