Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) cannibal

cannibal
(senior tag)

Pofás és okos is. Csak kicsit drága.

(#2) ftc

ftc
(nagyúr)

Drága túlságosan is... Meg úgy őszintén miből áll a notebookot kivinni s rákötni a hangfalra..

(#3) B4nd1t4

B4nd1t4
(tag)

Na, ezt tudnám otthon használni. Lehetne normális minőségben zenét/fimet nézni a notiról, miközben nem vagyok helyhez kötve... Ehhez már csak egy vezeték nélküli kütyü kellene, ami kiváltja a hdmi kábelt, meg egy vezeték nélküli töltő, az akksinak, és helyben vagyunk... :)

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#4) ftc válasza B4nd1t4 (#3) üzenetére

ftc
(nagyúr)

HLétezik...[link] ez HDMI-re

(#5) korpicschess

korpicschess
(veterán)

Szerintem szörnyű ez a reklám. :N

Aktuális hirdetésem: Denon DA300, RHA L1, Oppo HA-2, Shure SE535, Sennheiser PXC350, ATH CKS99BT, Brainwavz fülesek (ha nincs hirdetve, írj PÜ-t :) )►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#6) orbano

orbano
(félisten)

DLNA a HP saját értelmezésében, csak hangra. Nem értem mi a kunszt ebben... spanyolviasz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) lexandro

lexandro
(tag)

Nekem nem olyan masina kell ami egy zenet lejatszik 23423432db helyen hanem olyan, hogy van egy mediacenter, amire felrakok mindent es minden szobaban az ott tartozkodo a sajat zeneit tudja hallgatni.

Mert ez igy egy hangosbemondo 100 dolcsiert

Robi

(#8) blackrulz válasza ftc (#2) üzenetére

blackrulz
(veterán)

hát pl én elég régóta agyalok valami ilyesmin, nekem kéne pl... mert ki lehet vinni a laptopot a konyhába, de amíg főzök valaki épp filmezne... és máris ott vagyunk hogy hoppá van. az ára viszont tényleg nem baráti...

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#9) pcsullog válasza lexandro (#7) üzenetére

pcsullog
(tag)

ez is van régóta.
szgépre valamilyen mediacenter (nálam pl jriver, nagyon jó), wifivel okostelefon rácsatlakozik (több is lehet, nálam android), és ez mehet távirányítóként is, illetve a telefonon keresztül lejátszhatod a képet/zenét/filmet, ami a gépen van.

(#10) orbano válasza blackrulz (#8) üzenetére

orbano
(félisten)

ez már rég adott

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) blackrulz válasza orbano (#10) üzenetére

blackrulz
(veterán)

egy szóval se írtam hogy ez az első, vagy ez úttörő... annyit írtam hogy van aki tudná használni, mert lehet a laptopot is hurcolni házon belül, de ez talán valamivel jobb megoldás néha

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#12) lexandro válasza pcsullog (#9) üzenetére

lexandro
(tag)

Nem igazan telefonon szeretnem hallgatni a zenet :) Csak a haloba kirakni egy dobozt, ami a szerverrol szedi a cuccost

Robi

(#13) orbano válasza blackrulz (#11) üzenetére

orbano
(félisten)

miért jobb? jön utánad magatól a HP kütyüje? nem látom miben lenne ez többjobb, mint egy DLNA rendszer. speciel nekem kényelmesebb a zsebemből előkapnom a telómat és lejátszani róla egy számot a hifimen. vagy a laptopomon, vagy a tévémen, vagy a szomszéd tévéjén, vagy egy vendég telefonján, laptopján, akármijén... mindezt kiegészítő, a laptopból kilógó kütyü nélkül.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) Entryy

Entryy
(aktív tag)

Évek óta használok ilyet, csak Creative van ráírva

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.