Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) flashpointer

flashpointer
(senior tag)

Meg szerencse hogy gamer szine van a fenykardnak, mi ez ha nem tudatosan epitett franchise.
Legjobb lehet starwars libamajassal szendviccsel belemorzsazni a billentyuzetbe.

(#2) Daywalker válasza flashpointer (#1) üzenetére

Daywalker
(addikt)

Csak akkor kérem, ha minimum 10 db E van benne :D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#3) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nagyon vadállatul néz ki. :) :C

Live-Die-Respawn

(#4) Zirowe

Zirowe
(nagyúr)

Szeretem az SW-t, bár inkább az EU-t, de alig várom már, hogy ez lecsengjen, mert egyszerűen már mindenhonnan ez folyik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) adika4444

adika4444
(addikt)

kíváncsi leszek, a neten mikor lesznek majd megtalálhatók a képek és a hanghatások. Mert engem érdekelnének. Bár lehet hogy okosba titkosítva van a vinyón...

üdv, adika4444

(#6) Kopi31415 válasza Daywalker (#2) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Fettarme Gaenseleberpastetenwuerstchen

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#7) blaca83

blaca83
(őstag)

Nagyon tuti lett! :C
Nem a kedvencem a HP, de ezt szívesen elfogadnám! :DD :DD :DD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#8) Daywalker válasza Kopi31415 (#6) üzenetére

Daywalker
(addikt)

Nincs több kérdésem :DD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#9) Beri78

Beri78
(őstag)

nem is olyan vészes az ára

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) Kopi31415 válasza Daywalker (#8) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Ok, a nevét meg kell változtatni a filmnek: Ster Wers

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#11) Johnnyxy27

Johnnyxy27
(aktív tag)

beletehettek volna egy izmosabb vga-t, azt promózhatták volna vele az új BATTLEFRONT-ot

"Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

(#12) oriic válasza Johnnyxy27 (#11) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Csak akkor nem ennyibe kerülne.

Live-Die-Respawn

(#13) blaca83 válasza oriic (#12) üzenetére

blaca83
(őstag)

Tényleg szuper lett, de ha nem a festést és a plusz tartalmakat nézzük akkor hardveresen úgy tényleg kicsit korrektebb lett volna a dolog, ha 8Gb ram van benne meg egy kicsivel komolyabb VGA.

A 300-ba azt is beleférhetne... :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#14) QwErTy42

QwErTy42
(addikt)

Hardveresen gyengus ennyiért, ellenben limited edisün, így érthető az árazás.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#15) Johnnyxy27 válasza oriic (#12) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

Akkor pedig lehetett volna mondjuk két verziót, mondjuk ezt meg egy izmosabbat és arra alapból feltenni a BATTLEFRONTOT!

(#16) blaca83 válasza Johnnyxy27 (#15) üzenetére

blaca83
(őstag)

+1 :K :))

(#17) zdanee

zdanee
(őstag)

Ezt pont volt szerencsém megtapogatni, és annyira azért nem nyűgözött le. Kívülről drágább gépnek tippeltem, de amikor kinyitottuk, már feltűnt a státuszledek melletti illesztési hézag, a kijelző ugyan IPS, de nem túl egyenletes a háttérvilágítása és a hűtője olyan zajos volt, hogy azt hittem a HDD seekel folyamatosan, pedig nem is. Az exkluzív tartalmakbis elég vérszegények voltak, a 77es képregény első fejezetét kapjuk, 22 oldal, nem a gépen van, hanem a netre megy és gyanítom bárki elolvashatná. Van pár fullHD háttérkép a filmből, 9db előzetes (2 az új filmből), némi rendszerhang, elég gagyi ikonkészlet, ennyi.

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#18) Johnnyxy27 válasza zdanee (#17) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

És a varázs már el is illant:)!

(#19) #Chris

#Chris
(tag)

Attól, hogy felmatricázzák még egy sz*r...

(#20) Johnnyxy27 válasza #Chris (#19) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

No nem sz*r az, a világítása különösen tetszik:)!
Bár ennyiért ezzel a kiépítéssel minimum a starwars főcímdalát kellene elfingania:)!
És akkor már közelis kerültünk a sz*r fogalmához:)!

(#21) Kbali

Kbali
(veterán)

gyári win10 is van rajta....

nem vagyok suhanc...

(#22) gabor7th

gabor7th
(őstag)

Kicsit már túllihegik...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#23) icp1970

icp1970
(aktív tag)

Szerintem ez nagyon bazári.Nem is tetszik.És Pavilionom volt 2 db is.Soha többet.

(#24) gabor7th válasza Kbali (#21) üzenetére

gabor7th
(őstag)

A rossz dolgokat nem akarják kiemelni...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#25) .mf válasza gabor7th (#22) üzenetére

.mf
(veterán)

Kicsit? :))

Az eredeti trilógia óta minden túllihegés.
Jöhet a flém-özön ;]

(#26) Vikthor

Vikthor
(veterán)

eléggé túl van árazva... ja HP... bocs... :C

~ B & B & L | Suomi Finland Perkele ~

(#27) 57 Varieties válasza flashpointer (#1) üzenetére

57 Varieties
(csendes újonc)

Én Star Wars-os rántotthúst láttam ma. Kíváncsi lennék, hogy a Disney-nek mennyi bevételt jelent csak a név licenszelése világszinten.

Kár, hogy egész biztosan a Star Wars franchise is a Disney-s capeshitek szintjére fog süllyedni. Rogue One spinoff, Han Solo spinoff (eredetfilm), Boba Fett spinoff, vannak találgatások Obi Wan spinoffról, és még lehet, hogy egy Yoda spinoff is belefér. Már most unom. És mellette jönnek majd 2 évente a "rendes" filmek is. Már látom, ahogy 2022 körül előáll George, hogy amúgy ő mindig is 12 részesre tervezte a sorozatot...

(#28) Johnnyxy27 válasza 57 Varieties (#27) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

szerintem te marvelre gondoltál:)!

(#29) 57 Varieties válasza Johnnyxy27 (#28) üzenetére

57 Varieties
(csendes újonc)

Marvel = Disney. A Disney birtokolja a képregényes filmes jogait (vagyis a legtöbbjüket).

[ Szerkesztve ]

(#30) Johnnyxy27 válasza 57 Varieties (#29) üzenetére

Johnnyxy27
(aktív tag)

ezt nem tudtam, bocsi:)

(#31) shteer

shteer
(félisten)

Szívesen megjelennék vele a megbeszéléseken :D

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#32) radírfej válasza 57 Varieties (#27) üzenetére

radírfej
(senior tag)

én úgy tudom, hogy 4.7 milliárd usd volt a liszensz díj, és kb 5 milliárdot vár a Disney ebben az évben (világszerte), szóval, elég hamar megtérül. itthon pl a NAV-nak is küldtek levelet, hogy tessék figyelni a hamis termékekre.
[link]

a nagy Zs-hez persze arra van szükség, hogy még a libamájas is Darth Vaderes csomagolásba kerüljön.

na de hogy a géphez is:

ennyiért értelem szerűen túlárazott, játékra korlátozottan alkalmas, multimédiára meg sok. nekem nem tetszik. ám el tudom képzelni, hogy egy tizenéves rajongónak a jómódú szülei megveszik.

másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#33) radírfej válasza shteer (#31) üzenetére

radírfej
(senior tag)

de szigorúan fekete köpenyben.

másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#34) zdanee válasza radírfej (#32) üzenetére

zdanee
(őstag)

Van olyan ismerősöm, aki minden tanácsomat figyelmen kívül hagyva úgy vesz magának telefont, tabletet, laptopot, hogy fehér legyen, meg rózsaszín. Lehet, hogy korlátozott példányszámban, de van rá közönség. (természetesen nem gyerekről beszélek, értelmes felnőtt ember)

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#35) Douwd válasza 57 Varieties (#27) üzenetére

Douwd
(tag)

Ezek Valdor termékek, én most valamelyik reggel vettem egy star warsos nuggetset, meg kell mondanom, finom volt, simán mekdönci szint. Persze nem érhet fel egy jó kis rántott hússal, de teljesen ehető volt, csirkemellfilé az alapja.

(#36) carl18

carl18
(őstag)

Drága mulatság lesz ez... :))

Hasíts bele! :D

(#37) janiksl

janiksl
(csendes tag)

Érdekes hogy nem raktàk bele a gtx950 et meg a 8gb ramot. Akkor elég lett volna átfesteni a pavilion gaminget.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.