Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melack

    veterán

    Hívjuk tartós tesztnek ami most jön, lassan 1 éve használom a Kicsikét. Laptop.hunál vettem anno. Kezdetektől Win7 fut rajta, minden nagyobb gond nélkül. Próbáltam a 64bites verziót is, de vmi okból kifolyólag folyton tele lett .tmp fájlokkal a C meghajtó, így visszatértem a 32bites verzióra. Az nekem tökéletes. A kezdetek óta volt egy hiba, hogy wifi használat mellett (net+letöltés+zene) mint a gerely beállt a földbe, és totálisan szétfagyott, csak hardveres restart segített. Emiatt sokáig kábelen kapta a netet. HP ügyfélszolgálatát gari lejárta előtt felhívtam, BIOS frissítés után a hiba eltűnt, innen is hála nekik! Grafikus teljesítménye nekem megfelelő, a képe még mindig szép, a koszt azért magához rántja. A zsenér jól tart, nem lötyög. Akku jelenleg cca 2 órát bír, ha nagyon pörgetem a vinyót, olyan másfelet. De egy hazaút alatt meg tudok rajta nézni nyugodtan vagy egy filmet, vagy pár sorozatepizódot. Az MSI Wind után nagyon jó váltás volt. Szerintem még egy darabig marad nálam, csak a winchestert kell majd bővíteni :)

    Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Új hozzászólás Aktív témák