Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pert

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    Én is gondolkodom ezen a gyönyörű notin. Mikor megláttam tudtam, hogy ezt nekem tervezték. Mindenképpen a t-mobilnál fogok választani. Elolvastam ennek agépnek a tesztjét. Minden tetszik benne, nekem pont elég a teljesítménye ( a monogrammom is pont HP :D) Szóval úgy látszik nekem teremtetett.
    DE! A hűtése komolyan gondolkodásra késztet. Sok fórumon írják , hogy zavarja őket a gépük közel 60fokos átlaga, amikor a régi gépük volt megterhelve ilyen meleg.
    Szerintetek hosszú távon mennyire veszélyezteti ez a rossz hűtés a gép élettartamát???
    Nekem az 1év bari még gyanakodóbbá tesz. Szerintem ez a két tényező összefügg. Tán tudja a hp hogy rizikós bevállalnia erre a konstrukcióra a 2 évet???
    Én átlagos felhasználó vagyok. A mostani kis Amilo Prom-at se izzasztottam meg nagyon 4 év alatt, de szeretném ha ez a hp G62 is legalább ennyi ideig muzsikálna gond nélkül.
    Szerintetek erre mennyi az esély?
    Ami alternatíva felé hajazok az a Samsung r540. Nekem kicsit túlteljesít az igényeimnek. Külsőre nagyon nem jön be, de a hűtése kifogástalan és a tesztjei is jók lettek, bár nem dobogtatja meg a szívem. Mégis 2év gari ami biztonságot sugall nekem.
    Rendszergazda ismerősöm szerint a hp lenne a jobb választás, mert a samsung még fiatal márka ezen a téren és ügyes-bajos az alkatrész ügye, igaz, a T-mobil 2 évig megoldja nekem a gondot, azután meg ki tudja mi lehet.
    A lényeg az, hogy még nincs egy végleges DÖNTÉSEM.
    Ebben kérném segítségeteket, véleményeteket a dilemmámmal kapcsolatban.
    Mint szakértők, szerintetek melyik lenne a jobb választás és miért?
    Köszönöm előre is a válaszotokat.

Új hozzászólás Aktív témák