Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz Dealer95 #1 üzenetére

    Nekem egy 35" LG van FHD felbontással és nekem tökéletesen megfelel, boldogan élünk együtt. Nem mondom, 4K-n biztosan élesebb lenne minden meg szebb, tény, viszont ha olyan vasra telik ami FHD-ben tudja csak futtatni a dolgokat ( legújabbakat azon sem mindig sikerrel :S ) akkor én inkább egy 35" monitorra tettem a voksom és nézem egy kicsit távolabbról mint egy 29" vagy egy 27"-ra. Munkában egy 25" FHD monitort használok, otthon és munkahelyen is rengeteg szöveget olvasok ( aminél szerintem nagyon előjön ha nem elég éles a kép ) és egyáltalán nem érzem azt, hogy a munkahelyi 25" monitoron bármivel is jobb lenne az olvasási, videónézési élményem mint az otthonin, miközben a PPI különbség majdnem 2x-es ( munkahelyi monitoron nem nagyon játszottam még szóval olyan tapasztalatom nincs ). Pixeleket persze látom, de ahhoz, hogy ez így legyen olyan közel kell lennem a monitorhoz ami egyrészt nem egészséges, másrészt nem is kényelmes mert olyan széles h forgolódni kellene :D kényelmes és egészséges távolságból nézve a képernyőt én 35" FHD-ben sem látom a pixeleket és nem is tűnik homályosnak a kép szóval ez a mindenképp 1440p 30-34" fölé erősen túlzás. Jó ha 1440p-s a nagy monitorod de nem mindenképp. Pláne ha azt nézzük, hogy mennyibe kerülne az upgrade ( az 1440p-s monitor is drágább és a gép is drágább ami ugyan annyi FPS-el viszi a játékot 1440p-n mint a jelenlegi 1080p-ben ).

Új hozzászólás Aktív témák