Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) FRENK1988

FRENK1988
(veterán)

"A SilverStone egy apróbb frissítéssel állt elő, mely a korábban bemutatott Fortress FT02 modellre épül. Az előbbi megoldás red/black jelzésű változata a pirosra festett belsőn kívül gyakorlatilag nem különbözik az alapmodell fekete verziójától, ám fontos megjegyezni, hogy a vagány színezéssel megvadított újdonság limitált példányszámban készül, arról azonban nincs információ, hogy ez pontosan mekkora mennyiséget takar."
:DDD Gyártják míg kell :D Ez az egyetlen ház ami bejön nekem

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#2) Fel

Fel
(addikt)

A múltkor sokan ki voltak akadva a LL X-900-as árán. Kiváncsi leszek ehhez ki mit szól..? ;]

Ha lenne rá ennyi pénzem, nekem kellene. Tetszik, szép, letisztult, monumentális.

(Egyébként ez nem új ház, már régóta piacon van, sima X-2000 névvel. Az X-900-nak is volt előde, X-500 néven. Sőt létezik egy X-1000 is, X-2000 méretekkel, de natúr alu belsővel.)

(#3) Enton válasza FRENK1988 (#1) üzenetére

Enton
(addikt)

Egész pofás, és egyedi fekete piros kombót lehetne bele összehozzni. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) negyedes

negyedes
(addikt)

A LL hazra mondtam volna siman 15 kg, mar az aran meg sem lepett.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#5) Enton válasza Enton (#3) üzenetére

Enton
(addikt)

Valami ehhez hasonlót:
[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) Zodicus

Zodicus
(senior tag)

Mind2 jól néz ki, de Lian amire ideér, az árából kijön egy közepesen erős konfig is.

(#7) Ste

Ste
(addikt)

Mini-itx konfig belefér vajon? S a hűtése is megfelelő hozzá? :D

(#8) FRENK1988 válasza Ste (#7) üzenetére

FRENK1988
(veterán)

Én nem merném bele tenni :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#9) hfrankee

hfrankee
(senior tag)

Mind kettő bejövős.Szép letisztult csicsa mentes ÉÉÉS rejtve vannak a gombok.Számomra alap,mert a fiam feszt kikapcsolgatta míg nem vettem egy ajtós házat... :)

"Minek a büszkeség, mikor a teljesítmény önmaga jutalma"-Twin Peaks

(#10) ommagreg

ommagreg
(csendes tag)

"az pedig árcédula 225 dollár körül alakul, ami nem sokkal több az alapmodell 200 eurós árszintjéhez viszonyítva."

Nem sokkal több, viszont kevesebb :))

[ Szerkesztve ]

(#11) Jhonny06 válasza Fel (#2) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

"A múltkor sokan ki voltak akadva a LL X-900-as árán. Kiváncsi leszek ehhez ki mit szól..? ;]"

Már megszoktuk.. ;]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#12) D1Rect

D1Rect
(félisten)

LL egész érdekes, de nem nekem találták ki.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#13) Probber

Probber
(őstag)

Ez a SilverStone nagyon tetszik. Bár nekem inkább a sima fekete belsős tetszik. A Lian Li se rossz, de nekem túl nagy lenne, úgy mint az ára. :DDD
Ebben a szintén mai hírben is ez a SilverStone ház szerepel. :)

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Nagyon megnyerő design!

(#15) Eddie141

Eddie141
(senior tag)

Tetszetősek :) A Lian Li durva lett :) Végre nem csak mini itx :D

(#16) Hunter2 válasza Ste (#7) üzenetére

Hunter2
(addikt)

szerintem 6-8 simán, ekkora házba már egész clustereket lehet rakni ITX-ből. :DDD

Eladó cuccaim (munkaállomások,LCD kijelzők, PC-k, SAS vinyók)--> https://tinyurl.com/ycn92zv2

(#17) Móci

Móci
(addikt)

Az X2000F nagyon is tetszik, elfogadnám szívesen. Meg az árát is...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) bartucc

bartucc
(addikt)

Pofásak, de csak az utolsó kellene fekete belsővel:)

hfrankee: Ismerős jelenség, egyik barátomnak van két 1,5éves keresztfia, és egy UV-s bekapcsológombja, csoda hogy megtalálják? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#19) Quan-Chi

Quan-Chi
(őstag)

ááá :Y ezek a Lian-Li házak mindig elkápráztatnak ... nem halok meg egy ilyen ház nélkül az biztos :C csak hát 100K :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#20) Termigáßor

Termigáßor
(aktív tag)

Az első szép szemből, és plusz pont hogy nem nagy a mélysége, de túl magas, és csak a ház bal oldalára teheted. A második dettó mint az első de itt az eleje is ronda. A harmadik csak egyszerűen átlagos ház minőségi(nek tűnő) anyagokból.

Persze ízlések és pofonok... szerintem a CoolerMaster háza táján sokkal szebb, praktikusabb megoldásokat lehet találni...

shield(gun) only...

(#21) Gál István

Gál István
(senior tag)

kellene már egy ilyen nagy ház, de annyiba kerül mint a konfigom :))

(#22) Duree

Duree
(veterán)

Hát ez az igazi üzlet
Egy darab aluminiumot vassal kombinálva több mint 100 ezer forintért adni,na ez az igazi üzlet.
Sosem szerettem a Lian Li házakat elsősorban az áruk miatt.
De most megütköztem a Silverstone házán is a közel 50 ezer forintos ár igencsak túlzott

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#23) nagygabor519

nagygabor519
(tag)

az lehet, hogy azért fagy le a gépem, mert nem szellőzik rendesen a gépház és túlmelegszik a proci vagy vidkari?!

Nagy Gábor

(#24) Gál István válasza nagygabor519 (#23) üzenetére

Gál István
(senior tag)

Ahoz egy nagyon rossz ház kell.

(#25) bartucc válasza nagygabor519 (#23) üzenetére

bartucc
(addikt)

Tuning van-e? Egy hűtő takarítás nem ártana....

Most nézem az árukat, nem is figyeltem. Két gépet összerakhatok ennyiből. :D (olyat amilyen most van)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#26) Quan-Chi válasza bartucc (#25) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

sajnos a Lian-Li olyan 500$ körül szokta vesztegetni a házait ... nem igazán felhasználó barát :(

(#27) bartucc válasza Quan-Chi (#26) üzenetére

bartucc
(addikt)

Sajnos már minden házból kispórolják az anyagot, normális házat elég szép összegért találni.

(#28) hemaka

hemaka
(nagyúr)

a lianli ház betyáros :D

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️

(#29) Quan-Chi válasza bartucc (#27) üzenetére

Quan-Chi
(őstag)

én CoolerMastert szoktam venni !mérsékelt áron elég jó minőségű házakat árulnak volt már Elit 331/335 , Centurion 534/590 , 690 szóval ilyen költöző fajta vagyok ;] de az 590 az maradt ! nagyon jó és igényes ház aránylag kevés pénzért :K

(#30) nagygabor519 válasza bartucc (#25) üzenetére

nagygabor519
(tag)

nincs tuning de a gépház már van vagy 10 éves...
mit takar pontosan a hűtő takarítás?! a ventillátorokat portalanítani?

Nagy Gábor

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.