Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz wallace 234 #28 üzenetére

    Őszintén, nekem inkább egy kupac szar jut az eszembe róla, örülök, hogy megszabadultam tőle:
    - PC módban a színkezelés beállításához szükséges csúszkák nem éltek, és zavaróan harsány színei voltak.
    - Movie módban a kontraszt alapos megvágásával lehetett pontosra kalibrálni. Így is egy délutánt szívott vele az amúgy igen rutinos fórumtárs.
    - Ha számítógépet kötöttem rá, akkor Movie módból kedve szerint átugrott PC módba, a színeken rögtön látszott.
    - Fekete képernyőnél fogta és lekapcsolta a háttérvilágítást, majd utána vissza. Átkötő részeknél és stáblistánál emiatt gyakran úgy villogott a tévé, mint egy stroboszkóp, és ezt nem lehetett menüből kikapcsolni. Volt, aki megkérdezte, hogy elromlott-e.
    - A Dolby és DTS hangot nem ismerte fel magától, menüből kellett kiválasztani neki, hogy melyik van a filmen, és akkor azt kezelte.
    - Az optikai kimeneten átküldött hang valahogy furcsán szólt és szakadozott.
    - A képét inkább nem minősítem az utána következő LG C8-hoz képest. (Ami olcsóbb is volt, mint egy évvel korábban az ugyanakkora KS8000.)

    A dizájnja legalább tetszett, mondjuk azért vettem a KS7000 helyett ezt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák