Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brigcs

    csendes tag

    Sziasztok!
    A korábbi párbeszédhez: igen, borzasztó, hogy pont fordítva áll a dobozban a fülesek szára, mint ahogy kézre esne... próbálom rászoktatni magam, hogy magát a dobozt tartsam fordítva (tehát magam felé nyitom a tetejét), úgy kényelmes :D

    Nagyon szeretem a fülhallgatót, a zajszűrő funkció zseniális, főleg tömegközlekedés közben hasznos, és a hangzása is tökéletesen megfelel számomra.

    Egy problémám van vele: folyamatosan azzal szórakozik, hogy amikor használat után visszateszem a dobozba a füleseket, csak az egyiket tölti fel, a másikat nem. Eleinte a jobb oldalit nem töltötte, aztán átállt a balra, de néha tök random váltogatja. :W
    Ha figyelem telefonon az appot amikor elrakom, látszik, hogy a jobb fele a tokba kerüléskor azonnal tölteni kezd, a bal viszont nem, azt meg kell mozgatnom, hogy rendesen érintkezzen és tölteni kezdje.

    Nyár elején vettem, eleinte teljesen rendben működött, aztán pár hét után bekattant.
    Találkozott más is ezzel a jelenséggel? Szoftverfrissítés okozhatja a problémát, vagy valószínűbb, hogy véletlenül odavertem valahová, és az tett be neki? Érdemes megreklamálni, hogy cseréljék ki, vagy éljek együtt a kényelmetlenséggel, hogy nem tudom szimplán csak beletenni a füldugókat a tokba aztán zsebre vágni, hanem nézegetnem kell a mobilomat, hogy vajon tölt-e rendesen? :F

Új hozzászólás Aktív témák