Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    Na én visszapattintottam a 405-öt HiSuite trükkel.

    HUAWEI ROM downgrade leírás (ha valakit érdekel):

    Ezzel a módszerrel lehetőség van root meg minden egyéb nélkül régebbi ROM-ra visszalépni.

    - Töltsétek le majd telepítsétek a HiSuite-ot (csak ez a verzió jó).
    - Töltsétek le majd telepítsétek a Firmware finder Windows verzióját.
    FF elindít, majd

    1 - katt a "common base" fülre
    2 - pötyögjük be a telefon típusszámát
    3 - katt a keresés ikonra
    4 - a kiválasztott ROM FULL verzió (csak az a jó) sorában keresd meg a "changelog" mezőt, és nyomj rá egy jobb klikket, majd a copyt válaszd
    5 - felül nyomj a DNS update gombra
    6 - A felugró ablakban a "Register firmware..." mezőbe másoljuk be a changelog linket (ctrl+v)
    7 - katt a "Register" gombra

    Mindez képekben:


    Ezután fel kell jönnie egy kis felugró ablaknak "Now you can proceed the following items." felirattal.

    8 - a Windows 10ben jobb klikk a tálcán levő hálózat ikonra
    9 - hálózati és internetbeállítások
    10 - adaptermódosítások beállítása
    11 - jobb klikk a használt hálózat ikonjára, majd "tulajdonságok"
    12 - a legördülő menüben válasszuk a "TCP/IP protokoll 4-es verziója"-t
    13 - adjunk meg manuális IP-t, alhálózati maszkot, és átjáró címet
    14 - az "elsődleges DNS kiszolgáló"-hoz írjuk be a FF által megadottat 81.77.139.39.
    15 - pipáljuk ki a "beállítások érvényesítése kilépéskor jelölőnégyzetet, majd nyomj az OK gombra (a felugró hibajelző ablakot nem kell figyelembe venni csak zárjuk be).

    Ezzel a DNS beállítás megtörtént, nyissuk meg a HiSuite programot, majd USB kábellel csatlakoztassuk a PC-hez a telefont. A készüléken is engedélyezzük a HiSuite felugró ablakbán a hozzáférést. A HiSuite ablakon nyomjunk a "Rendszerfrissítés" gombra. Elvileg most már meg kell, hogy találja a kiválasztott frissítést a készülék, amit le is tölthetünk, majd utána a HiSuite újraindítja a készüléket, amikor is megkezdődik a telepítés.

    Lehetőleg egyszerre csak egy verziót lépjünk így vissza!!!
    Igaz, hogy nem megfelelő romot nem enged a telefon feltelepíteni, de azért csak okosan. :)
    Mindenki saját felelősséggel használja, én sikeresen visszaléptem egy ROM verziót így.

    Remélem segített a leírás.

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák