Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spookei

    csendes tag

    válasz Melack #44 üzenetére

    "...oldalról még kevesebb látszik a kontrasztját veszítő, gyenge megjelenítőből..."
    Én szemből - magam fele fordítva - nézem a kijelzőt, nem oldalról. Nem szoktam másnak oldalra mutogatni, ebből már kinőttem. Betekintési szöggel sincs problémám, ebből kifolyólag.

    " ... kalibráció pedig úgy megcsúszott, mind szürke szamár a tükörjégen, a tartalmak meg annyira kékesek és lilásak, mintha az előlapot egy aluljáróban orrba vágták volna ..."
    Ez azért erős túlzás. :(( A teszt készülék nem volt véletlenül hibás?
    Nekem a fehér az fehér. Nem látok kékes árnyalatot. Passz, hogy most mi számít nagyon kékes árnyalatnak és mi nem. Az enyém szerintem nem kékes.

    A főképernyőn, legalul lévő 4 fő ikon (telefonálás, személyek, üzenetek, böngésző) ikonja valóban fakó, de ez szerintem direkt ilyen. Akinek nem tetszik cserélje le.

    " ... az érintőpanel érzékelő pontjai is ritkásak, ami görgetésnél dadogással jár..."
    Nem éttem', hiába tavat' van, igaz matkám' nincs, cak' kutáim', de az kato' is. :)) :)
    Mikor dadog? Megvárom míg görgetek egy weblapot és utána kezdem el olvasni, ahogy pc monitor is ezt teszem.

    Míg valaki megkérdezné, jó a szemem és nem vagyok szemüveges és színvak sem.
    Nemrég voltam Dokinál vizsgálaton, jogosítvány hosszabbítás miatt. :D
    Igaz fogorvoshoz el kellene már mennem. :W De gondolom ez nem befolyásoló tényező. :DDD :DDD :DDD

    Erős napfény VS max fényerő: még nem tudtam tesztelni, mivel mint írtam csak 3 napja van meg, azóta meg sajna nem volt szánsájn'. :(((

    Az automatikus fényerő szabályzást kikapcsoltam, mert alulra kalibrál. Marad a manuális. (Ezzel még nem volt időm babrálni.) :U

    [ Szerkesztve ]

    HomTom HT17 Pro Android 6.0 R09 20170104

Új hozzászólás Aktív témák