Hirdetés

2017. április 24., hétfő

(#1) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Tetszene, de... 115k HUF? LOLLLL. :))

Cable management is for the weak!

(#2) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Nincs ezzel a mérettel semmi gond, egy konyhába, vagy más helyre háttérzajnak, híradónak pont elég.
Az, hogy 22" mellől hiányzik a 3D, mély szomorúsággal tölt el. ;]
Valami vezeték nélküli adatfogadást elviselt volna még. Nem feltétlen wifire, okos funkciókra gondolok, csak egy WiDi-re.
Ja, meg VESA furatok!

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#3) elithun

elithun
(őstag)

Hozza a termékeit, de ne ezt. :N

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) Csapoati válasza AxBattler (#1) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Lehet egyet fizet, hármat kap akció keretében forgalmazzák Japánban. ;]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#5) Silentfrog

Silentfrog
(PH! kedvence)

Miből gondolják, hogy ezzel az árazással keresett termék lesz?

(#6) AxBattler válasza Csapoati (#4) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Vagy olyan kicsik a japánok, hogy 22" helyett 32"-osnak számít odaát.

Cable management is for the weak!

(#7) Redneck

Redneck
(PH! addikt)

Kíváncsi lennék ezt milyen brainstorming keretein belül hozták össze a Sharpnál? Alaposan elvitték magukat ezzel az árral, lehet nem kéne ennyi fehéret tolniuk... :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#8) MK VII válasza AxBattler (#1) üzenetére

MK VII
(PH! kedvence)

Egérmozi 115 ezerért.. A hülyének is.. Illetve csak annak.. :D

[ Szerkesztve ]

"Miért iszol, hogy jó fej legyél? - Nem. Azért iszok, hogy Te jó fejnek tűnj."

(#9) tailor74

tailor74
(őstag)

Jó ez, csak harmad áron. :K

tailor74

(#10) tecsu

tecsu
(őstag)

Végre egy keretes tévé! Ez már innováció! :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#11) lezuvius

lezuvius
(senior tag)

Olvasom a cikket latom 44.000 hmm ez meg annyira nem is veszes ha normalis a kepe de amit utana meglattam, hogy ez csak jenben ennyi es 115.000Ft az ara... Nem ertem mi okozhatta ezt...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#12) kromatika

kromatika
(PH! addikt)

Ha ilyen árakkal jönnek,akkor lőttek szerintem a vissza térésnek,de nagyon.

(#13) 7s26c

7s26c
(senior tag)

Amennyiben komolyan gondolják a márka hírnevének visszaépítését, drukkolok nekik

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#14) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Örömteli , hogy a Sharp visszavásárolta a tévés üzletágat,de ha ilyen áron kínálnak majd termékeket akkor kár volt érte.

Notebook javítás alaplapszinten is.Smd alkatrészek cseréje Ersa BGA állomással BGA ick ,foglalat és csatlakozók cseréje.

(#15) Piftuka

Piftuka
(őstag)

Ez csak a nyitóára a terméknek. Nyilvánvalóan lesz ennél olcsóbb is...

Egyébként valahol el kell kezdeniük. Én kíváncsian várom, hogy sikerül-e a régi minőségébe emelniük a márkát! Nagyon remélem, hogy igen! Azzal ugyanis csak a felhasználók járnak jól. :K

Inkább ennek drukkoljatok Ti is! ;)

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://tamop.ofe.hu / www.nfh.hu

(#16) kromatika válasza Piftuka (#15) üzenetére

kromatika
(PH! addikt)

Szerintem meg éppen ilyen visszatéréseknél,a nyitó árat kellene vonzóvá tenni.Akkor van figyelem felkeltő hatása.

(#17) 7s26c

7s26c
(senior tag)

Legyenek csak gyártók többen, a legtobb ember fejébe bele van égetve, hogy ha tv akkor Samsung kizárólag.

(#18) MK VII válasza 7s26c (#17) üzenetére

MK VII
(PH! kedvence)

Az én fejembe az van égve, hogy, ha TV akkor LG... :D
Samsung termékem talán a mikrónk ami itthon van... Semmi más Samsungot nem tűrünk meg a házban. :)
TV, Telefon mindenképp felejtős..

(#19) 7s26c válasza MK VII (#18) üzenetére

7s26c
(senior tag)

Javíts ki ha tévedek de az LG -t azok választják akik úgymond lázadnak a Samsung agresszív üzletpolitikája ellen. A tudatos vásárlók persze. Regen azért volt választék bőven

(#20) MK VII válasza 7s26c (#19) üzenetére

MK VII
(PH! kedvence)

Az LG-t azok választják akik hosszú évek óta LG-t választanak.. Legalább is részemről.
Samsungból teljesen kiábrándultam mind telefon mind TV szinten.

(#21) Piftuka válasza 7s26c (#19) üzenetére

Piftuka
(őstag)

Volt bizony... :K

Ha arra gondolok, hogy mi jut eszembe a TV-ről, akkor kapásból azt mondom, hogy VIDEOTON. És ITT Nokia... és Orion... és Grundig... és JVC... és mégsorolhatnánk. :)

CRT-ben ezek nagyon elterjedt márkák voltak a '80-as évektől kezdődően. Faramuci helyzet, mert gyakorlatilag kivétel nélkül ezeket adták el kínai tulajdonba a korábbi üzemeltetőik.

Így aztán jelenleg a SONY/Samsung/LG "tengelyen" kívül nincsen sok alternatíva. A Panasonic "rétegtermék", a Philips pedig még mindig nem képes olyat nyújtani, mint például éppen a fent említett CRT korszakban.

Jöjjön csak hát a SHARP, a TOSHIBA, a Mitsubishi, és a többi, egykor patinás gyártó! Jó tesz majd a piacnak, az áraknak, de még a fejlődésnek is.

A "nagyok" ugyanis kicsit ellustultak. Az egész LCD piac tulajdonképpen sokkal lassabban fejlődik (érdemi, áttörő technológiai fejlődésre gondolok), mint ahogyan az egészséges volna.

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://tamop.ofe.hu / www.nfh.hu

(#22) 7s26c válasza Piftuka (#21) üzenetére

7s26c
(senior tag)

Jómagam a retegtermek híve vagyok, mióta lecseréltem anno a fadobozost, nincs is más. De szorítok az általad felsorolt márkáknak is. Samsungnál nem a minőséggel van gondom, hanem minden reklám, plakát, hirdetés stb azt ontja az arcomba nap mint nap. Persze más is reklámoz de nem ennyire telibe.

(#23) Lacok

Lacok
(senior tag)

A tv-vel nincs semmi gond viszont az árat most sem sikerült belőniük.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.