Hirdetés

2018. december 17., hétfő

(#1) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Mint az aláírásomban is látható beszereztem B.F. a második SSD-t. 23000 FT. volt a Samsung Evo 860 500 GB. És még mondja valaki,h átverés. Minden évben kivárom,ha csak tehetem. ;)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#2) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

600 wattos NJOY tápegységnek

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#3) chopin42 válasza hemaka (#2) üzenetére

chopin42
(senior tag)

Arra jó, hogy felgyújtsa a pc-t :D
Majd tűzkár miatt elutasítják a garanciális ügyintézést....

[ Szerkesztve ]

Újabb gép! Juhúúú :)

(#4) zoli94 válasza hemaka (#2) üzenetére

zoli94
(újonc)

Ráadásul i5, de még az i7 mellől is kispórolták az SSD-t... ne már. 7 000 Ft-ért már van 120-as SSD. Legalább egy olyan csak belefért volna, ha már komolyabb nem is :W :W

(#5) marcarc válasza pusszycat (#1) üzenetére

marcarc
(senior tag)

egy terrás 850 et vettem aprón 35 ért pár hónapja. nekem ott van bf egész évben. :D

(#6) koko52 válasza pusszycat (#1) üzenetére

koko52
(őstag)

Az jó, de most 20-ért ugyanekkora HP S700-at kapsz ami még gyorsabb is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa.

(#7) Milka 78

Milka 78
(PH! nagyúr)

Én már a H310-k&i7 8700-nél elvesztettem a fonalat,zseniális választás:DDD

[ Szerkesztve ]

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#8) pusszycat válasza marcarc (#5) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Az biztosan használt volt,a 850 + még sokkal drágább. Szerintem lenyúlták valahonnan. Garanciát sem kaptál,lefogadom.

koko52: az meg biztosan volt 15000-ért. :D

[ Szerkesztve ]

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#9) marcarc válasza pusszycat (#8) üzenetére

marcarc
(senior tag)

új volt, de ennyiért szerinted érdekel? :D

(#10) pusszycat válasza marcarc (#9) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

meg amúgy terás nem terrás... :P

(#11) koko52 válasza pusszycat (#8) üzenetére

koko52
(őstag)

Akkor azt kellett volna venned 15 ért. Januárban lesz igazi blekkfrájdéj, ezt a -10-15%-ot nem nevezném annak inkább átlagos akciónak.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa.

(#12) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

"ultra-ultrawide (32:10) képarányú"

Mondom, lassan csak eljutunk a 4000x1 pixeles csík"monitor"ig. A lényeg hogy rá lehessen írni minél nagyobb inch számot, de ne kelljen bele anyag.

(#13) koko52 válasza Dr. Akula (#12) üzenetére

koko52
(őstag)

A kínai/japán/koreai csíkszeműeknek készülnek.

(#14) MaCS_70 válasza Dr. Akula (#12) üzenetére

MaCS_70
(PH! kedvence)

Klassz lenne ez a széles kijelző, én vevő is lennék rá, ha lenne belőle olyan, ami nem kerül legalább háromszor annyiba, mint ha ugyanezt a méretet darabonként venném meg.

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy a kisebb és a nagyobb LG is 29"-os? :F

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#15) LZs?!

LZs?!
(tag)

Nekem csak annyi tűnt fel, hogy a FX705 notebook képén az Age of Empires I. screenshot-ja lett bevágva.

...és a "Crysis-t futassa?".

Alfa Romeo GT - a helyzet távolról sem kielégítő, de legalább egyre romlik... :)

(#16) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Azon gondolkoztam, hogy maradok az asztali PC-nél és törlöm a notis elképzelésem. Hiszen ha úgy is vinnem kell albiból abliba az Xboxot a monitorral, akkor egy gépet is tudok mellettük. És sokkal olcsóbban kihozom a gépet.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#17) Noukoum válasza pusszycat (#1) üzenetére

Noukoum
(tag)

Csak az sír, aki lemaradt arról amiről szeretett volna.

Only a sith deals in absolutes

(#18) pusszycat válasza Noukoum (#17) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nem birok leállni a rendelésekkel,most is folyamatban van egy nagyobb,most persze még rá is pakoltak az árra.
Már év elején kinézem,mi kerül majd a kosárba. :)

(#19) janeszgol válasza pusszycat (#18) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

A karácsony utáni időszak sem rossz. Akkor adják el az ajándékokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) pusszycat válasza janeszgol (#19) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Egy google home mini-t és egy chromecast 3-t hoz most éppen a mikulás. Hanggal akarom vezérelni a tévét,meg ki be kapcsolni meg az okos égőmet is,nem fogom folyton keresgélni a távirányítót. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) janeszgol válasza pusszycat (#20) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Miért nem a távirányító keres meg téged? Levédetem. :)

(#22) zarayg

zarayg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Hát az a Gigabyte SSD nagyon karcsú tudású

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm. || Üzletszabályzatomat itt olvashatod el: https://bit.ly/2Mr3ARe

(#23) kpal

kpal
(PH! nagyúr)

Egy olyan Samsungot 500 vagy 1TB -ba beszerzek :)

(#24) flashpointer válasza janeszgol (#16) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

Jo kis MiniITX-gep tokeletes megoldas erre a problemara.

(#25) villamos válasza flashpointer (#24) üzenetére

villamos
(őstag)

B@ssz@ meg az összes gyártó meg szabványhivatal, meg az egész bagázs az M.2 foglalatjukat, hogy mindkétféle cucc belemegy, mégis csak az egyikkel kompatibilis. Naná hogy megszívtam, és a PCI-E foglalatba Sata2 -SSD -t sikerült választani. Tök ugyanolyan mind a kettő, kivéve hogy az egyiken 2 bevágás van, a másikon csak egy. Meg az egyik egy ezressel olcsóbb, gondolkodtam is, vajon miért? Mindegy megrendeltem az olcsóbbat, majd koppantam, hogy ezzel a gépem nem fog működni, mert egy bevágásos kell neki. Még jó hogy másnap visszavették és tudtam venni helyette egy működőt. Csak az idő...

"Cryptocurrency can't crash soon enough." NaOH + HCl = NaCl + H2O

(#26) LoLarim

LoLarim
(lelkes újonc)

Roccat Horde billentyűzettel van vkinek tapasztalata?

(#27) jedis

jedis
(senior tag)

A Foramaxos Gémer PC összeállítás olvasása alatt kb. háromszor kaptam idegösszeomlást. Már nem is részletezem miért. :W

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#28) Cyone válasza MaCS_70 (#14) üzenetére

Cyone
(kvázi-tag)

Valóban. Mind a kettő LG monitor 29"-os.

Cyone

(#29) nyunyu válasza LoLarim (#26) üzenetére

nyunyu
(PH! félisten)

Membráneres, egyéb kérdés?

Magyarul gumidómot próbálnak mecha árban rádsózni.

Jobb esetben csak a gumidóm fícsöreivel, de pl. Ornata esetén sikeresen ötvözték a gumidóm és a mecha hátrányait.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30) pmartin96 válasza LZs?! (#15) üzenetére

pmartin96
(újonc)

Ez komoly képes voltam még-egyszer megnézni.......XD

(#31) nuke7

nuke7
(PH! kedvence)

mondom milyen hódok lesznek a cikkben amikor leesett, hogy valószínűleg időjárásra utalt... :DDD

*** https://www.twitch.tv/nuke7 *** https://youtube.com/user/nuke7 *** https://discord.gg/5YP4edj

(#32) nyunyu válasza LZs?! (#15) üzenetére

nyunyu
(PH! félisten)

Nekem csak annyi tűnt fel, hogy a FX705 notebook képén az Age of Empires I. screenshot-ja lett bevágva.

2 percig azon tűnődtem, hogy minek kell ekkora erőgép a Settlers Onlinehoz, de valahogy csak nem stimmelt a kék-fehér sátor, egyik generalé sem olyan abban a játékban.
Aztán eltelt még pár perc, mire észrevettem a harci szekeret, akkor esett le, hogy AoE akar lenni a képen...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33) hemaka válasza nyunyu (#32) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Jesszus, az meg mukodik? Mennyit toltam vele regen...

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#34) Helsing

Helsing
(fanatikus tag)

"alapvetően statikus nyomásra optimalizálták, így nem gépházunk átszellőztetésére érdemes bevetni."

Fasza. Nemrég vettem három darabot házventinek. :D
Remélem azért képesek lesznek elfogadható mértékben megmozgatni a levegőt.

(#35) syberia válasza hemaka (#2) üzenetére

syberia
(PH! addikt)

:W

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#36) prabhu válasza zoli94 (#4) üzenetére

prabhu
(fanatikus tag)

Akkor nem csak nekem tűnt ez fel egyből.
Na meg az NJoy táp és a H310-es alaplap.

[ Szerkesztve ]

(#37) koko52 válasza prabhu (#36) üzenetére

koko52
(őstag)

Intel brutális árait kompenzálni kell pl ilyen "minőségi" táppal meg low alaplappal. Pistike úgyis csak azt látja hogy 600watt meg i7

(#38) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Legelőszőr "Hódáras"-t olvastam. :D

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#39) macman507

macman507
(fanatikus tag)

A Roccat billentyűzet képe rossz, a sima Horde, amire a link is mutat, meg amiről szó van, az nem tud RGB-t. Az RGB-s változat neve a Roccat Horde AIMO.

Egyébként a sima Horde változatot nézegettem én is nemrég, csak jó lenne tudni, hogy van-e valami trükközés a magyar kiosztással, meg, hogy úgy általában mik a tapasztalatok ezzel a bill-el, de írok majd a billentyűzetes topikba is.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#40) marcarc válasza SunMount3r (#38) üzenetére

marcarc
(senior tag)

én 5.szörre is. :D

(#41) pusszycat válasza SunMount3r (#38) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Én meg folyton hódarázs-nak. :DD

(#42) prabhu válasza koko52 (#37) üzenetére

prabhu
(fanatikus tag)

Akkor most inkább Amd-t kell venni :)

(#43) MeszesKPT

MeszesKPT
(fanatikus tag)

310 meg 380e-s gép, de a táp az amin spórolni kell. Már megint ezek az njoy tápok, de legalább 600 wattosak.

(#44) XuChi válasza MeszesKPT (#43) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Njoy, enjoy the apartman fire...

[ Szerkesztve ]

(#45) DanD88 válasza XuChi (#44) üzenetére

DanD88
(kvázi-tag)

Valakinek/valakiknek vannak konkrét rossz tapasztalatai az njoy tápokkal?

Mert ahogy én nézem 80-as sticker, az amperok az oldalán ok, ha lehet hinni nekik, és 3 év gari. Ez elég ritka abban az árkategóriában, és kételm hogy sok előre összerakott konfig minőségesebb tápot rejtene.

(#46) koko52 válasza DanD88 (#45) üzenetére

koko52
(őstag)

Volt róla teszt régebben, hogy max terhelésen kiléptek a feszek az ATX szabványból. Kell ennél több?
Egyébként kínai noname belső román gyártó köntösben.

(#47) DanD88 válasza koko52 (#46) üzenetére

DanD88
(kvázi-tag)

Elolvastam, a tesztben nem léptek ki, csak aggály volt hogy akár ki is léphetne.

Amúgy meg 5 éves a teszt, akkoriban 2 év gari volt az njoy tápokra, most 3, és elég sok tápjuk azóta megkapta valamelyik 80+ minősítést, ami szintén nem volt meg a teszt idején. És ezek ellenére is "Tetszett"-et kapott. Szóval kicsit túlreagálásnak érzem ezt. Ezzel nem azt mondom hogy nem érdemes komolyabb tápot venni 1070ti alá, de talán mégsem garancia a lakástűzre.

(#48) koko52 válasza DanD88 (#47) üzenetére

koko52
(őstag)

Amikor 5-10 000 ft választ el attól, hogy talán nem vágja haza a 300+ ezres rendszert én nem gondolkodom. A gép a minőségi, stabil, megbízható tápnál kezdődik. De akit ez nem érdekel az nyugodtan veheti. Én nem beszélek le róla senkit.

(#49) DanD88 válasza koko52 (#48) üzenetére

DanD88
(kvázi-tag)

Most tetőzik youtube-on a botrány hogy az 1400 dolcsis előre összeszerelt gépekbe Great Wall 500W-os tápokat raknak. i7 8700 és 1070 mellé. Se 80+ plecsni, sima szürke No name kínai táp.

Én ezzel csak azt akartam mondani hogy van ettől még lejebb is. Persze i3/ryzen3/1060 konfig fölött én is minőségibbet tennék alá az biztos.

(#50) koko52 válasza DanD88 (#49) üzenetére

koko52
(őstag)

És akkor azt nem is említettem, hogy tuning esetén, ha meghúzod a pl i7-et és kér 130-150w-ot és mellette van egy 1080ti akkor elfogy a kraft úgy hogy észre sem veszed, mert az alaplap védi magát és szépen visszaveszi az órajeleket, nálad meg esik az fps és szidod a procit, vga-t, alaplapot mikor a táp szar.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.