Hirdetés

2018. december 14., péntek

(#1) mindfreak

mindfreak
(őstag)

Addig üsd a vasat, amíg meleg.

(#2) GuineaPigMan válasza mindfreak (#1) üzenetére

GuineaPigMan
(újonc)

Én úgy látom azért lassan, de kezd kihűlni.

P20, PC (i5-6400/960)

(#3) Carlos Padre

Carlos Padre
(őstag)

Megvárom míg bekerül ps pluszba.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#4) EclipseGT

EclipseGT
(PH! addikt)

20FPS incoming :D

(#5) Kakaduku

Kakaduku
(senior tag)

Ha korábban adták volna ki Ps4-re is, akkor még érdekelt volna, azonban most már nem annyira. Elkéstek vele egy picit.

(#6) Padree

Padree
(senior tag)

Lesz ez még free to play...
Xboxon az ingyenes hétvégén rendre 4-5 percig vártam a matchmakingre, utána meguntam. Szerintem már offos a játék, PCn nem tudom milyen a helyzet.

"Nem vagyok undorító, csak más az ízlésem."

(#7) eeXaa

eeXaa
(őstag)

...nagy sz.r konzolon. nyomtam vele 3 kört oszt annyi vót... ha B.R. game akkor a fortnájtnál jobb nincs a piacon....

(#8) INGJOKE

INGJOKE
(őstag)

Én telefonon játszok vele úgy pont jó és nyilván ingyenes...:D

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128+Amazfit pace+Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb ssd

(#9) mg1992mg válasza Padree (#6) üzenetére

mg1992mg
(senior tag)

PC-n instant hív, reggelente kell csak egy picit többet várni. Minden módra igaz ez.

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#10) SwitcX válasza Padree (#6) üzenetére

SwitcX
(őstag)

Érdekes, nekem most azonnal talált játékosokat.
Viszont az első kört se játszottam le, ez a játék undorító.

[ Szerkesztve ]

(#11) Carlos Padre válasza SwitcX (#10) üzenetére

Carlos Padre
(őstag)

Fps módban?

(#12) HELLAFLUSH válasza INGJOKE (#8) üzenetére

HELLAFLUSH
(senior tag)

én anno megvettem PC-re, de nagyon kár volt :( én is inkább a mobilos változattal játszok, igaz emulátorral PC-n, de szerintem 100X jobb.

Origin/PSN: hellaflush0818

(#13) SwitcX válasza Carlos Padre (#11) üzenetére

SwitcX
(őstag)

One S-en játszok: menü bejön, karakter generálás. Már ott lehet látni mennyire elmarad, de nem baj, amíg a játékmenet jó, nem izgat különösebben a grafika. Szedi össze a playereket, közben nézem a mozgást, a környezetet és siralmas.
Mindegy, kezdődik. Elindul a repcsi és teljesen szürke, sehol egy körvonal vagy textúra. Kell pár másodperc mire nagy nehezen betölti. Alattam a pálya egy nagy massza, semmit sem lehet belőle kivenni. Azonnal kiugrok, repülés közben nagy nehezen kirajzolódnak a fák, iszonyat gagyi. Landolok a sziklákon. Lemegyek az épületekhez, a sziklák még mindig szürke masszák. Felveszek két fegyvert nagy nehezen, fps módra váltok és kb R6: Rogue Spear élmény fogad. Szaladgáltam kicsit, a pálya nagy része még mindig nem tölt be rendesen, amit meg látok, katasztrófa. Mintha valami lelkes amatőr fejlesztő demójával játszanék. Itt teljes mértékben meguntam, ment a levesbe.
Lehet az erősebb konzolokon jobban mutat, én akkor sem dobnék ki erre pénzt.
Remélem nem lesz sok csalódott ps vásárló.

(#14) marcarc válasza SwitcX (#13) üzenetére

marcarc
(senior tag)

A textúra para pc-n is megvan ha nem ssd-n van a játék, szerintem itt is ez a baj.

(#15) SwitcX válasza marcarc (#14) üzenetére

SwitcX
(őstag)

Mivel minden téren elmaradottnak tűnt, nem fogok vele foglalkozni. Ehhez képest a BO4 BR módja sokkal szórakoztatóbb tud lenni, sokkal jobban van összerakva. A Fortnite is, bár valahogy még mindig nem találtam meg a tökéletes BR játékot. Valami hiányzik ezekből

(#16) NandorHUN válasza HELLAFLUSH (#12) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Megvan PC-re a rendes játék és inkább egy androidos emulátorral játszod a mobil verzióját ? :U

(#17) Carlos Padre válasza NandorHUN (#16) üzenetére

Carlos Padre
(őstag)

Kell a sikerélmény.

(#18) HELLAFLUSH válasza NandorHUN (#16) üzenetére

HELLAFLUSH
(senior tag)

pontosan :) mobilos verzióban még nem futottam össze csalóval, hivatalos emulátornak köszönhetően pedig a játék indítása után ki is írja, hogy "emulator detected" így csak emulátort használókkal tudok játszani.
+rengeteg mindent fel lehet oldani benne anélkül, hogy fizetnél érte.

Origin/PSN: hellaflush0818

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.