Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    válasz tibaimp #6 üzenetére

    Akkor keressünk az "alkalmi játékos" helyett egy negatív felhangtól mentes kifejezést azokra, akiknek az alkalmi játék nem azt jelenti, hogy néha-néha játszanak de akkor világít a gamer logó a homlokukon, hanem néha-néha (és most magamból indulok ki) lezúznak pár pályát SC2-ben, köröznek egy kicsit valami szimulátorral, akár lődöznek fél órát valamivel, és nem leszarják, hogy nincs minden ultra közelében sem, hanem már rég eszükbe sem jut. Vagy gondoljunk azokra akik asszonynak akarnak egy "pöcsörészős" gépet, és hogy(ne olyan legyen, mint egy leszázalékolt taiwani terminátor lábfeje, mint az összes nem túl drága pc ház, és) ki is nézzen valahogy, keresgélős építkezés helyett fogja oszt' vesz egy ilyen, vagy ehhez hasonló kis kockát, rádugja a tv-re és csókolom.

    Bár én C64-en, 286-on, 486-on nőttem fel, simán el tudok tekinteni a wow effektettől. :)

    Szóval szerintem ez a teljesítmény már igenis életképes, más kérdés, hogy mennyiért.. Az meg megint mindenkinek szubjektív agymenése.

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák