Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    válasz XuChi #25 üzenetére

    Először a grafikája olyan idegesítő és steril, meg túl szögletes minden /ilyen szempontból a Motorsport 7 is irritáló számomra/.
    Másodszor az irányítás az valami majdnem NFS-es agymenés, pedig a repülő-hajó-kocsi kombó nem lenne rossz, de mikor a repülőről-kocsira váltásnál fogja és odahajítja a kocsit a levegőbe, az meg beesik egy random ház elkerített zugába és ki se lehet jönni és nem lehet járművet választani, az is kicsit rossz szájízt adott, főleg 4ször egymás után. De a repülős látótávolság és az alattam lévő tárgyak "elkockásítása" és ezáltal mondjuk ki igénytelen megjelenítése is zavaró. Az első részt élveztem, ezért vettem meg a 2-t és nem kértem refound-ot, mert mondtam majd még próbálkozok vele, de már így 5ik alkalommal is elindítottam és egyszerűen azt éreztem, hogy ez egy sz.r, szinte taszít és így nem tud a nagy pálya élvezete se izgatni. A Hoirzon 4 térképe lehet, hogy nyúlfarknyi ehhez képest, de valamiért megjelenés óta /lassan 2 éve/ nem tudom letenni. Mondjuk sokat hozzátesz a jelenleg 699 féle külön autó amit tartalmaz a játék, vagy a heti kihívás, vagy a havi frissítés és újítás, de a Horizon-ra is haragszok, mert volt nekik is az első résztől jó ötletük, amit folyamatosan az újabb részekből kifelejtettek vagy bele se tettek. A TDU index-ablaklehúzós-motorleállítós kombója azért elfért volna egy ennyire tökéletesen megalkotott játékban, főleg, hogy néha annyira el tudja a környezet vonni a figyelmedet, mikor az évszakoknak megfelelő állatok rohangálnak, van, hogy verseny közben egy szarvas kifut eléd vagy megijjed tőled, te meg reflexből elrántod a kormányt, vagy mikor a földúton kakasok armadája repked a pofádba. Az a kis térkép minden porcikájában él, minden évszakban van valami amitől van, hogy megállsz egy helyen a kocsival és nézed a tájat, ahogy a madársereg beborítja az égboltot, ahogy a nap lenyugszik vagy ahogy a jóidőt egyszer csak eső váltja és elmossa a tájat és elkezdenek tócsák megjelenni mindenfele. Annyira sok apró és mesteri grafika van megkomponálva egy címbe, hogy a hibái ellenére a mai napig annyira gyönyörű az a játék. A Forzavista mód valami hihetetlen, hogy körbejárhatod a kocsid és beleülhetsz, mindent kinyithatsz, beindíthatod a motort. A lakások ahol a kocsit nézegetheted vagy éppenséggel a tuning vagy finomhangolás amit a kocsin végezhetsz nagyon aprólékos. Vannak olyan autók amikre van Body Kit szett, vannak japán autók amiket lehet szépen optikázni. A belső nézetes állítható driftkamera is olyan plusz élményt ad a játékhoz. Van, hogy csak azért kapcsolom be, hogy nézzem az idő múlást a játékban van, hogy csak bóklászok, megnézem a nevezetességeket, van, hogy mindenkit kihívok a pályán egy fej-fej mellettre, van, hogy nyári éghajlaton felcsapok egy Cabrio-t és benyomok egy 64.4km-es Góliát versenyt és élvezem. Mindenkinek más autósjáték jó más miatt, TESCO-zsömle TDU rajongása elismerésre méltó. Azt viszont szerintem senki se tagadhatja, hogy jelenleg a legjobb Open World autósjáték a Horizon 4 és ha lenne méltó konkurenciája még ennél is sokkal jobb lenne, mert a gyártók versenye nekünk szűl jó végtermékeket. :)

Új hozzászólás Aktív témák