Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [arab röhög a németeken] - kommentár nélkül.
    Voltam kint Berlinben, nem mondom, szépen lecserélték a németeket arab származásúakra. Utcákon nyílvánosan drogot árultak hót fekete négerek, engem is kínáltak fűvel, illetve más cuccal. Nem voltak agresszívek, de csak néztem, hogy így oda mert hozzám jönni és megkérdezni, hogy szeretném-e magam jól érezni.
    A rendőrök a kint kb. 5 éve élő ismerősöm szerint "tehetetlenek", nem csinálnak semmit ez ellen.

    Az a kormány, amely nem képes megvédeni saját országát az ilyenektől, azt az ellenségemnek tekinteném.

    Londonban is rengeteg a keleti származású, kevés igazi brit van, az biztos. Tehát ott is hasonló volt az érzésem volt, mint Berlinben. Svédországban közvetlen tapasztalatom nincsen, de ismerősöm él kint, szomorúak a beszámolói a bevándorlókkal kapcsolatban, amikor kikérik maguknak, hogy milyen ételt kapnak, és hogy nekik pénz kell, és segítsenek neki ebben. Pofám leszakadt!

    [Migráció és bűnözés: menekülnek a svédek] - kommentár nélkül

    Nem akarom Közép-Európát ilyennek látni, ha már a nyugatot elb@szták az idióta politikusok, s ebből a szempontból OV-nek igazat adok a kerítés felhúzásával kapcsolatban.

    Próbáljon meg valaki keleten egy keresztény templomot építeni, szerintem ott köveznék halálra / kötnék fel őket.

    Amúgy nem vagyok vallásos, a keresztény tulbuzgókat elítélem, tök mindegy, hogy milyen eredetű.
    Középiskolás korunkban egy hit gyülekezetés öreg fizika tanárunk volt, és kisécizte a katolikus gyerekeket, akarta hívni szórólapoztatni, tanítani nem tudott, csak szigort tartani.
    Én minden vallást mellőzök. Nem zavar, amíg nem erőltetnek rám valamit.

    Ami viszont probléma, hogy a bevándorló NEM akar Európai lenni, ő majd kikéri a jogait és rád akarja erőszakolni a muszlim vallást, mert az az egyetlen is igazi. Nézzétek meg Franciaországot. Londonban amúgy pont láttam muszlim felvonulást.

    (#307) nuke7

    "Milyen túlélő ösztön? :F Képzeld, én voltam a közel-keleten és nem öltek meg.
    Ha a közel keletről jön ebbe az országba valaki, akkor megölnek szerinted? :F

    Milyen jogaikat követelnék? :DDD azért ez elég vicces hozzáállás :N Úgy csinálsz, mintha bármilyen bevándorlónak valami miatt több joga lenne mint bármelyik másik állampolgárnak. Miért? :F"

    [link] -- "We want OUR money." !!?

    Eszem megáll. Tényleg ennyire vak vagy?

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák