Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz dabadab #174 üzenetére

    Én senkit nem sértegettem! Ez itt úgy látom a libsi színvonal, bocsánat, hogy próbáltam normálisan beszélni. Mindenki úgy hamisítja a számokat, híreket, ahogy az adott oldal megkívánja. Aki nem érzi a saját bőrén a magasabb életszínvonalat az alighanem hazudik. Belinkelhetem ide, hogy nem libsi sajtó számai teljesen mást mutatnak, akkor most kinek van igaza? Nyilván nektek. :D A családpolitika is nyilván vicc, a lakástámogatás, soha nem volt Magyarországon ilyen szintű családtámogatás. Az egészségügyben sok ezer milliárddal van több pénz, de nyilván ez is hazugság. Az is hazugság, hogy a végletekig eladósodott Budapestből komoly fejlődéssel és elismeréssel rendelkező fővárosát csinálták 9 év alatt! Az is nyilván hazugság, hogy bárhova mész, szinte mindenhol találsz munkát, sokkal korrektebb bérezésért, mint ezelőtt 10 éve. Míg a libsik soha nem tettek itt semmi jót, csak a megszorítás, és a korrupció, másról sem lehetett hallani balliberális vezetés alatt. Ti megérdemlitek újra a balliberális vezetést, és az államcsődöt! Mert nem tanultok a hibákból. Csak az a baj, hogy sok olyan ember is szívni fog, akik viszont nem érdemlik meg. Lehet buta hívőnek tartani azt, aki nem okádja le jelen Magyarországot, de még senki sem mondott semmi értelmeset, hogy ki vagy kik lennének alkalmasabbak, csak azt pofázzátok, hogy mi nem jó. Csak a sírás megy folyamatosan mindenért. Mint az adott cikkben is, mert megint valami állami kézbe kerül. Szánalmas. Nem szerettem volna ilyen stílusban írni, de mindig jön egy szemtelen libsi aki kiprovokálja belőlem! Kinek nem inge ne vegye magára!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák