Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Drakmusz #164 üzenetére

    Már megint azon problémázol, hogy valami magyar kézbe került. :)
    De ezen már meg sem tudok lepődni.
    Szerinted a balliberálisokra mennyi kritikát lehet mondani? Akár a magyar politikában akár nemzetközileg? Most abba már bele sem megyek, hogy mit művelnek a bevándorlás, drog, gender stb területeken, mert kész agyrém, és nyilván ezt is meg akarnád magyarázni, hogy ők gondolják jól, a csúnya Orbán látja rosszul. Én meg propagandát tolok. Vagy éppen miért ülhetnek a liberalizmus nevében, komplett idióták, alkoholisták, drogot, perverz szexualitást népszerűsítő emberek havi 10 ezer euróért az EP-ben? Magyarországnál maradva, mégiscsak az a helyzet, hogy azóta jobb az életszínvonal amióta nem a balliberálisok kormányoznak. Lehet ezt félremagyarázni, de az igazság mégiscsak ez. Dolgoztam külföldön, Ausztriában, Németországban, és legutoljára Svédországban. Eszembe nem jutna visszamenni, életvitel szerűen, mert egy hányinger a politikájuk, és a közbiztonságukról jobb nem beszélni.
    Ezt hozta a neoliberalizmus, és ebből biztos, hogy nem kérek.
    Elnézve a jelenlegi politikai felhozatalt, nem látom azt, hogy kire lehetne bízni az országunk vezetését a Fideszen kívül. Az egész ellenzék, egy nagy, elvtelen, balliberális massza, telis-tele hazugságokkal, korrupcióval és egy olyan ideológiával, ami rémálmomban ne jöjjön elő! Ennek fényében úgy is mondhatnám, megpróbálom a legkisebb rosszat választani, ez jelen esetben a Fidesz.
    De ha lesz jobb választás, bizonyára megfontolom, hogy más politikájával szimpatizáljak.

    Ha az a "komolyabb" társaság szemellenzős balliberális, akkor nyilván soha nem fogunk közös nevezőre jutni, mert alapvető ideológiai különbségek vannak köztünk! Én teljesen máshogy képzelem el a jövő Európáját mint egy balliberális, azok a dolgok amik nekik nem probléma, nekem sajnos elég nagy probléma. Bizonyos kérdésekben egyet tudunk érteni, de a lényegi kérdésekben aligha. Tehát nézőpont kérdése, hogy ki neveti ki a másikat. Elég unalmas ez a szemlélet, hogy kizárólag egy balliberális lehet demokrata, művelt, okos, emberséges, jogállamiságot tisztelő stb. Számtalan példa van erre, hogy ez egy demagóg, aljas hazugság! Az idő úgy is eldönti, hogy kinek volt igaza. :)

Új hozzászólás Aktív témák