Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

(#1) determinator

determinator
(csendes tag)

4 ilyennel már biztos a 30 képkocka/sec. a Crysisnál. :)

"Ezért jobb a dinnye mindnél... rengeteg magja van." By: KaiotEch

(#2) Xaels

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Ha már úgy is kiszélesedik a kártya, akkor miért nem lehet nagyobb ventit használni?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

Tetszik a hűtés. Mintha a régi IceQ-t idézné egy kicsit.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#4) Sub-ZeRo

Azt hittem hogy egy radeonra egy agea fizikai proci kerül... :U :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#5) Sontir Fel

Sontir Fel
(őstag)

Ha bedobnak mellé egy 68xx-es kártyát, akkor nem fog ez a példány is lassabban menni?

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz

(#6) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Bármilyen VGA?
Akkor pl. összeköthetném a 4870-nel? :F

(#7) gooool válasza Angel1981 (#6) üzenetére

gooool
(őstag)

Igen,minden gond nélkül megy vele.
Főleg alaplapokon volt eddig jelen,ott is főleg ha jólt tudom a Workstation lapokon,meg ugye az MSI Bing Bang Fuzion-on.
Az előző kérdésre is válaszolva pedig nem lassítja ha pl. egy 6800-as karit raksz mellé,mert nem CF vagy SLI megoldásra alapul.

Üdv: Balázs ¤¤¤ "Miért zuhanunk a mélybe? Hogy megtanuljunk kimászni belőle." ¤¤¤

(#8) lgb válasza Angel1981 (#6) üzenetére

lgb
(tag)

Esetleg egy ISA buszos Trident 8900C-vel? :D [hmm vagy D-m volt ...]

(#9) Srodney válasza Angel1981 (#6) üzenetére

Srodney
(senior tag)

csak crossfire-ban,de jólenne egy ilyen ph-s teszt is... ;]

(#10) Retekegér válasza Sontir Fel (#5) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Nem, mert dinamikusan osztja meg a vezérlő a terhelést a kártyák között és azok egyenletesebben skálázódnak.

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#11) radi8tor válasza Retekegér (#10) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

Ez a nagy különbség a CrossfireX és a Hydra között. Nagy találmány.
Kérdés, hogy az olyan alkalmazásoknál (nevezzük játékoknak), amikben nincs CrossfireX támogatás jobban teljesít-e egy ilyen kártya a CrossfireX rendszerű társánál.

[ Szerkesztve ]

⭐ https://wellbe.hu

(#12) leviske

leviske
(veterán)

Annyira gagyi érzetet kelt ez a matt átlátszó műanyag. Van valami hivatalos magyarázat, hogy miért tartanak mégis ki emellett? Csak mert 2 generációval ezelőtt annyira szép IceQ kártyák záporoztak, most meg...

(#13) TESCO-Zsömle válasza Srodney (#9) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Nem csak crossfire-al. Pont ez a hydra lényege.

CF-el nV kártya mellé se lehetne társítani...

(#14) yakuza.tora válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére

yakuza.tora
(addikt)

Az AGEIA már rég halott. "Hála" az nV-nek...

Alléz Olympique de Marseille!

(#15) Móci

Móci
(addikt)

Az átlátszó műanyagot tényleg elhagyhatták volna... de attól még legalább értelmes ez az Iceq hűtő.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) Mercutio_ válasza leviske (#12) üzenetére

Mercutio_
(nagyúr)

Az nem az UV-reagensség miatt átlátszó?

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C alapú mITX PC, BASS-hangsúlyos fejhallgató, FD Node 202 ITX ház, Kolink 350W SFX táp, elegáns japán Orient Chronograph karóra, Panasonic 20/1.7 II, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik

(#17) freestailo

freestailo
(őstag)

annyira randa, hogy ihajj

(#18) TESCO-Zsömle válasza Xaels (#2) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ha megnézed, akkor a venti körüli lérgét forgásiránnyal megegyezően csigavonalban tágul. Ennek a méretezésére szabály van, és ez kell, hogy a venti jó hatásfokkal tudjon dolgozni.
Értelem szerűen nagyobb ventihez még nagyobb kéne, pedig már most is túllóg a kártyán felfelé.

(#19) Xaels válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére

Xaels
(félisten)
LOGOUT blog

Ez eddig OK!, de aki ilyen kártyát vesz az valószínűleg komoly processzorral rendelkezik egy elég magas CPU hűtővel megtámogatva. Simán kitolhatnák a kártyát széltében annyival, hogy majdnem egy vonalban legyen a komolyabb hűtőkkel és akkor lehetne egy fokkal nagyobb teljesítményű ventilátort használni. Ha lenne ilyen, én tuti vevő lennék rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Sub-ZeRo válasza yakuza.tora (#14) üzenetére

Tudom...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#21) TESCO-Zsömle válasza Xaels (#19) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Van ilyen. Igaz, az árát is meg fogják kérni. :))

sz: Egyébként itt is a PCIe szabvány tart be.

[ Szerkesztve ]

(#22) Televan

Televan
(veterán)

A hydra chip miatt mennyivel lesz drágább?!? :F

???

(#23) mghltm

mghltm
(addikt)

hat, szokni kell ezt a kulsot, de csak addig latja az ember, amig beszereli a gepbe. utana mar a teljesitmeny dont, abban pedig remekel ;)

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#24) Sontir Fel válasza Retekegér (#10) üzenetére

Sontir Fel
(őstag)

Akkor ezek szerint jobb teljesítmény érhető el ezzel a módszerrel mint az sli vagy cfx mód során?
Vagy félre értem a dolgot? :F

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz

(#25) Georg17

Georg17
(tag)

Na szóval angolul van a transparent plexi (átlátszó műanyag), meg az úgynevezett frozen plexi (fagyos kinézetű műanyag). Hát ez az utóbbi. Azért, hogy már kinézetre is hűs hatása legyen. Szerintem jól néz ki. És a reklám szöveg sem rossz a hűtési teljesítményről.
Ám én láttam egy tesztet és ott nem voltam elájulva a hűtési teljesítménytől. Jegesnek semmiképp nem mondanám.

(#26) yakuza.tora válasza TESCO-Zsömle (#21) üzenetére

yakuza.tora
(addikt)

Arról az 580-ról tényleg csak a blokk hiányzik. Szinte hallom, ahogy könyörög érte! ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) leviske válasza Mercutio_ (#16) üzenetére

leviske
(veterán)

Jó embertől kérdezed. :DDD Szóval akkor van valami hivatalos álláspont, hogy miért jó ez a fajta műanyag?

(#28) TESCO-Zsömle válasza yakuza.tora (#26) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Blokkolnád? :P :DDD

(#29) G.I.JOE

G.I.JOE
(senior tag)

Itt egy teszt, de mintha összedugni nem dugták volna össze semmilyen másik kártyával.

(#30) yakuza.tora válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére

yakuza.tora
(addikt)

Agyba-főbe. :B Mondjuk egy ilyen non ref cucc blokkja fáj annyira, mint egy erős középkategóriás vga!!! ;]

(#31) 04ahgy válasza Ł-IceRocK-Ł (#3) üzenetére

04ahgy
(nagyúr)

Nekem is bejön. Kár, hogy alig lehet idehaza kapni a HIS termékeit úgy összességében.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior! \ Sponsored by http://pcvizhutes.hu

(#32) Mercutio_ válasza 04ahgy (#31) üzenetére

Mercutio_
(nagyúr)

Legalább is IceQ-t :K

Eladó/Cserélhető: https://tinyurl.com/y7ts88wr Streacom ST-F7C alapú mITX PC, BASS-hangsúlyos fejhallgató, FD Node 202 ITX ház, Kolink 350W SFX táp, elegáns japán Orient Chronograph karóra, Panasonic 20/1.7 II, M.Zuiko 30/3.5 macro m4/3 obik

(#33) Ł-IceRocK-Ł válasza 04ahgy (#31) üzenetére

Ł-IceRocK-Ł
(addikt)

Sajnálatos módon.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.