Hirdetés
- [Re:] ASUS ROG Strix RTX 3060 Gaming OC: Ampere a kispályán
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Hobby elektronika
- Házimozi belépő szinten
- Fujifilm X
- Teclast Tablet Topic
- [Re:] Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Melyik tápegységet vegyem?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Windowsos tablet topic
Hozzászólok Aktív témák
-
orbano
félisten
Na, ez tetszik. Lassan tényleg minden meglesz a ''wearable'' eszközök megjelenéséhez
A vér nem válik VAZZE!™
-
NoLF
addikt
ú, ez tényleg durva. továbbfejlesztik/nagyobbat csinálnak belőle, aztán elég érdekes dolgokba bele lehet majd pakolni
elismerésem."The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda
-
ngabor2
nagyúr
Ez az energiasűrűség nem kicsi? Legalábbis a mai eszközökhöz.
És ha nem tartalmaz nehézfémet, akkor mi az a réz kivezetés rajtuk? -
Agyasima
senior tag
Mijaza:
''elektronikus papír, aktív RFID címke''?toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror
-
-
janpotocki
senior tag
-
Megmértem, mekkora egy itt található izmos Li-ion akku: a házon belüli mérete kb. 50*35*5 mm. Ehhez 1000 mAh tartozik 3,6 V-on.
Ekkora térfogatba az új akkuból 300 cm2 fér bele, ami 300 mWh-t jelent, azaz 82 mAh 3,6 V-on. Ez valóban csupán tizenkettede a Li-ionnak, viszont a töltési ideje meg kb. 500-ad része annak. Zselés akkukkal összehasonlítva még rosszabb az energiasűrűség, viszont még jobb a töltési idő. Valamit valamiért.
A cikk végén hibás a NEC linkje. Az itt található [link] ''high energy density'' kitétel persze csak marketingrizsa a fentiek fényében.A tej élet, erő, egészség.
-
A réz sűrűsége kb. 9000 kg/m3. És hogy mennyire káros... Nyalogass rezet vagy rézgálicot, majd megtudod.
De tény, hogy az ólom és a higany sokkal mérgezőbb; kadmiumot sem szokás kanalazni.
Ja, egyébként a nehézfém-mentesség magára az akkura (a gélre/elektrolitra) vontakozik, a kivezetéshez nyilván fémet használnak, hogy lehessen forrasztani vagy rögzíteni.
[Szerkesztve]A tej élet, erő, egészség.
-
sekli
addikt
no, ilyen kell a hajlékony notebookba...
-
a chipses zacskókon erről fognak menni a reklámok ?
:)
-
JulWCZar
senior tag
Van valahonnan egy elég régi Polaroid Polapulse nevu ''elemem''. Baromi vekony, olyan mint egy femtasak, puha. Elvileg (mar a szerint a keves info szerint amit talaltam rola) brutalvaku tapellatasara szolgalhat, mert eleg nagy aramerosseget kepes azonnal kipreselni magabol.
Csak igy hasonlit. Annyira nem hajlithato mondjuk -
JulWCZar
senior tag
MUKODIK!
meg megy. kicsit fajt a felismeres: nyaklancomat hozzanyomtam h osszezarjam a ket polust, es kb 2 masodperc mulva eldobtam mert megegette a kezem a forro lanc. Van benne kraft -
Winner_hun
félisten
ö.
király
bár ilyet már próbáltak csinálni, nem?vagy csináltak is
► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ
Hozzászólok Aktív témák
Hirdetés
ph A polimeralapú energiatároló akár 30 másodperc alatt újratölhető.
- Red Dead Redemption 2 (PC)
- [Re:] ASUS ROG Strix RTX 3060 Gaming OC: Ampere a kispályán
- Milyen autót vegyek?
- [Re:] Asus Zenfone 7 Pro - fordulásból lő, gól
- PlayStation 5
- [Re:] [D1Rect:] Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- [Re:] MacBook Air 2014 | 4GB RAM | 128 GB SSD
- [Re:] Megérkezett a Pixel 5 és 4a 5G
- S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Interton Kft
Város: Budapest
Cég: ELPRO Systems Kft.
Város: Budapest