Hirdetés

2019. június 26., szerda

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Újra itt a digitális távcső (téma lezárva)

(#1) shtml

shtml
(őstag)

Kár, hogy nem duplacsövű.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#2) L3zl13

L3zl13
(PH! félisten)

Jó, bár az árát nem tudni.
Szvsz egy cserélhető ojektíves felsőbb kategóriás digikamera+ egy durvább objektív kb ugyanennyit tud távcsőként, és sokkal többet digikameraként.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Agyasima

Agyasima
(senior tag)

A cikk alján lévő táblázat szinei - mozilla alatt legalábbis- majdhogynem olvashatatlanná teszik a szöveget...:(

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#4) Hory válasza Agyasima (#3) üzenetére

Hory
(fanatikus tag)

Jelöld ki, ha nem látod. Kék alapon fehér már teljesen jó.
Ez amugy nem bongeszofuggo.

In nomine patri et filii et spiritus sancti

(#5) hardzsi2

hardzsi2
(fanatikus tag)

Az 1 év csúszás sokat rontott az eladási esélyein, akkor a 3MP még jónak számított, ma már alap. Jó lenne tudni, hogy a 30x-os nagyítás optikai-e, különben szvsz. nem sokat ér. Ha minőségi távoli fotókat akarnék, inkább vennék egy profi Canon/Nikon tükörreflexes vázat egy 28-300-as Canon zoom-mal, osz agyesz-bugyesz.

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#6) Mice_007 válasza hardzsi2 (#5) üzenetére

Mice_007
(tag)

Persze, csak nem mindegy, hogy 100-200 rugot (ez a cucc nem hiszem hogy tobbe kerulne) vagy 1-2 milliot koltesz a cuccra :)

udv

AIDA64.com

(#7) Obi-1

Obi-1
(őstag)

Én azt reméltem, valami olyan cucc lesz, mint amilyen a Csillagok háborújában Luke távcsöve volt... Kicsit csalódott vagyok. A 2,3 kiló azért nehéz is egy csöppet.

Only a Sith deals in absolutes.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  [Re:] Újra itt a digitális távcső (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.