2019. augusztus 17., szombat

(#1) Krix

Krix
(senior tag)

Lesz súlya rendesen... :Y

If it is not broken then don't fix it!

(#2) Arhel

Arhel
(senior tag)

Én csak megjegyzem, hogy az Asus féle megoldáson is GT-k lesznek, nem Ultrák! Legalábbis eddig mindenhol így volt... :) De lehet a PH! már többet tudd.. esetleg már van náluk vmelyikből .. ;)

(#3) kowk válasza Arhel (#2) üzenetére

kowk
(tag)

ultrast es gt-st is csinalnak :P

[Szerkesztve]

(#4) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(félisten)

Az Asus nem gyárt dupla 6800Ultra-s kártyát, csak dupla 6800GT-set. És azt is a Computex 2005-ön fogják bemutatni (a végleges változatot) működés közben.

(#5) Arhel válasza kowk (#3) üzenetére

Arhel
(senior tag)

csak szeretnéd :P

(#6) Esmein válasza Krix (#1) üzenetére

Esmein
(nagyúr)

Mindig ez a súlymizéria. az én vgamon 450 grammos hűtő van és be se csavaroztam. Nem szakad ki, nem esik ki nem törik ketté...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Arhel válasza Esmein (#6) üzenetére

Arhel
(senior tag)

Ja! Én sem értem, hogy minek félnek az emberek... nem adnák ki, ha olyan nehéz lenne! :U

(#8) Versus válasza Arhel (#5) üzenetére

Versus
(senior tag)

Pláne hogy igaza van. Lehet hogy nem csak PH-t olvas. Van GT és Ultra verzió is ,a speckók fellelhetőek sok-sok képpel egy magyar konkurens oldalon is. Annyit segítek hogy a konkurencia 10.-én hírezte ki.
Igaz ettől még értelme nincs egyiknek sem.

Premium Vintage

(#9) Fade_Away

Fade_Away
(őstag)

lassan még gamereknek is fölös SLIs alaplapot venni vagy 2ilyen 2*6800GT is összekapcsolható? széplenne a 40000 3dm03 ésa 200003dm05ös pontszám.... :)

(#10) Arhel válasza Versus (#8) üzenetére

Arhel
(senior tag)

Én elvétve olvasok PH-t .. bocs :) Amúgy már más is megerősítette az infót >> #4 hsz.

(#11) anulu válasza Fade_Away (#9) üzenetére

anulu
(nagyúr)

vhol olvastam, h az nVidia meg akarja azt oldani, h 2 ilyen is összekapcsolható legyen :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#12) Shalala

Shalala
(senior tag)

Szep darab :)

Melyik az olcsobb 2 6800GT vagy 1 ilyen?( nem mintha venni akarnek :) )

(#13) Arhel válasza Shalala (#12) üzenetére

Arhel
(senior tag)

Ha megjelenik megtudod :)

(#14) janpotocki válasza Versus (#8) üzenetére

janpotocki
(senior tag)

asus két gef 6600 gt-vel:

Bővebben: link

asus két gef 6800 ultrával:

Bővebben: link

a hírben szereplő asus-fotó mellesleg a márciusi cebiten készült ;)

(#15) szatocs

szatocs
(őstag)

Elég szar kártya lehet. Az én inno fx5200 - asom a maga 64 bitjével és 128 DDR - jével 960 pontot csinál 3dmark03 - ban.:)):C

=== Szatocs ===

(#16) Dassler válasza Fade_Away (#9) üzenetére

Dassler
(őstag)

Ezek a cumók nem csak SLI-s lapokban mennek? Pontosabban fogalmazva elmennek egy x16-os foglalatban SLI tudású lap nélkül? :F

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#17) Versus válasza janpotocki (#14) üzenetére

Versus
(senior tag)

Jó hogy linkeled ,de miért nekem ?! :)

Én hiszek a PH-nak,hiszek a Márkának ! :)
Az elsőbségeteket simán elismerem.

Premium Vintage

(#18) Incognito

Incognito
(senior tag)

Ezt nem vagyok hajlandó elhinni! Emlékeztek még annó mikor a Woodoo -kat kötötték össze a hardcore gémerek. Aztán jöttek az NVidia-k 2D + 3D és megették őket. Elképzelem hogy egy darabig ez fog menni, aztán kijön valaki egy ultraütős hiperkártyával ami megeszi reggelire a párba kötött két GPU-s 6800Ultra -kat. Szörnyű csak bele gondolni is, de hátha.

(#19) Club

Club
(őstag)

Amikor egy 6800Ultrát sem tudnak kihajtani rendesn, mert a proci már nem bírja, akkor ezek minek?:O
Parasztkavítás, felesleges áramfogyasztás..

(#20) Sanya

Sanya
(veterán)

halkan megjegyzem, hogy a 9550-es karimat sem tudom kihasználni, nemhogy ezt a szrt.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#21) AMD!4ever

AMD!4ever
(őstag)

Nem semmi!
ugye a gigabite-os ilyen kártyaszörnyeknek gigabyte-os alaplap is kell.
A Leadtekes kártyának leadtekes lap kell? vagy azokkal mi van?

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#22) matyics válasza Club (#19) üzenetére

matyics
(őstag)

Majd a kétmagos procikkal meghajtják ezeket is, nyugi! :C

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#23) AMD!4ever válasza Sanya (#20) üzenetére

AMD!4ever
(őstag)

én is azért halkan hozzáteszem hogy én kibirom a 6600gt-met használni :)
jo mondjuk tán nemhalnék bele ha kikapcsolnám a szüröket és lejjeb kéne vennem a grafikát némely játéknál. dehát nemkell semmit se butitani és jól megy minden vele. De azt télleg nemtom elképzelni hogy minek egy ilyen 3d1-68 vagy micsoda.

És különbenis most jönnek az uj Nvidai karik a 7800as széria! MINEK?????
esküszöm ha minden játékprogi olyan frankón lenne megirva mint a frontier 2 vagy a motorhead (by Esmein):R (és még van egy ilyen jo stuff csak nemjut eszembe)
akkor a nvidia és az Ati csödbe jutnának!!! simán nyomulhatnánk a mai napig tnt2vel. dehát ez senkinek se biznicc:(

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#24) matyics válasza AMD!4ever (#23) üzenetére

matyics
(őstag)

Azért kell állandóan újítaniuk, mert a csúcskategóriából van a legnagyobb haszna a gyártóknak. Amikor már tömegtermelés van egy kariból, akkor már jóval kisebb a haszonkulcs, több a selejt, stb... Mindig akad a világ gazdagabb felén pár tízezer milliomos csemete, aki alig várja, hogy eldicsekedhessen a legújabb vasával és ebből húznak nagyot a gyártók.

Ha Isten azt akarta volna, hogy ne maszturbáljunk, akkor rövidebb kezet csinált volna

(#25) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

hát ez úgy néz ki mint egy vonat:DD

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#26) Fade_Away válasza Dassler (#16) üzenetére

Fade_Away
(őstag)

a legtöbb igen.

mondjuk az én imhom is az, hogy amíg játékfejlesztők nemkezdik el kihasználni a több cpus rendszerek előnyét addig értelmetlen átlag halandóknak mert a játékok egy x850/6800ultra mellett 280*1024 max detail 2aa/af mellett procilimitáltak.....

(#27) rudi válasza matyics (#24) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Ebben nincs igazad. Ezeket a csúcsprocesszorokat nagyon nagy selejtaránnyal gyártják. A gyártóknak anyagi hasznuk nincs rajta, de hatalmas reklámerőt képviselnek. Nem csoda, hogy az Nvidia hajtja ezeket a kétmagos és SLI kártyákat, hiszen a konkurencia nem tud ilyet.

Az már egy másik kérdés, hogy a várható 24-32 futószalagos grafilus chipek egyből fogják tudni ezeknek a párosoknak a teljesítményét.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) Razor1 válasza anulu (#11) üzenetére

Razor1
(aktív tag)

kérdés hogy minek :))

amúgy nem hosszú ez egy kicsit? sztem nálam beleverne a vincsibe...

(#29) matyics válasza rudi (#27) üzenetére

matyics
(őstag)

Én eddig így gondoltam, de nem mondom, hogy nincs igazad.

(#30) PrinczA

PrinczA
(őstag)

vazzeg ekkor a huto van a fagyasztonkon :C

[Szerkesztve]

(#31) Fade_Away válasza rudi (#27) üzenetére

Fade_Away
(őstag)

32 futószalaggal ami kb min 320millió tranzisztor mennyi lesz a hibaszázalék.....

(#32) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

ahogy elnézem lassan a VGA karikat is 12centis ventivel kell majd hűteni

hát ezen veszett nagy a borda de még a kártya milyen hosszú.
lehet még hosszabb mint az alaplap széltében.:DD

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#33) Solad válasza AMD!4ever (#23) üzenetére

Solad
(őstag)

Motorhead!!!!! Legfaszabb jatek a vilagon. Mi szep volt az... Es melle a gepigenye... uhhh

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#34) Esmein válasza Solad (#33) üzenetére

Esmein
(nagyúr)

Egyet kell értenem...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#35) Integra

Integra
(titán)

talán ez a vga még halkabb is lehet, de olyan vastag, hogy lehet hogy két slotot is elfoglal :)

ami még érdekes lehet, hogy jönnek a 7xx karik hamarosan. az már látszik, hogy dömping lesz a piacon a karikból, az árak hol fognak megállni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36) TommyGun válasza Integra (#35) üzenetére

TommyGun
(őstag)

Naon remélem hogy kicsit befürdenek a gyártók ezzel a nagy dömpingel....mármint hogy keveset adnak majd el...csökkentsék csesszék emg az árakat de keményen....egy 6600GT meg egy 3Giga vagy 3000+ proccantással minden gém hibátlanul elmegy még szűrők melett is.....kinek kell a 80k-s X800 meg a 6800 ultra azt lassan itt a köv generáció...remélem beszopják ezt a nagy sietséget...olcsóóóságot akarok mert nincs rá szükségem...főleg hogy a PC-s gémezés mostanában elég képlékeny a PS3 korszakában mégis mire számítanak ezek itt :F

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#37) sti válasza TommyGun (#36) üzenetére

sti
(tag)

1-et értek remélem így lesz

(#38) janpotocki válasza Versus (#17) üzenetére

janpotocki
(senior tag)

bocs, nem a te hsz-edre kellett volna válaszolnom :B

(#39) Integra válasza TommyGun (#36) üzenetére

Integra
(titán)

még lehet hogy gyorsabban fognak az árak esni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.