Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) bambano

bambano
(titán)

nadon jó nadon jó...
itt csurgatom a nyálam egy csomó ilyen eszköz után, azután amikor feltelefonálom az ismerős boltokat, egyik se tud semmit szállítani :(

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#2) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Nekem azért jobban tetszik a 2 vincsis model, lehetőség az adatbiztonság növelésére.

Amúgy ez az antennás verzió, szóval izé... Rá egy Lada kalaptartóról egy bólogató kutyafejet, némi smink... Komoly isten, ez ugrott be róla! (Főleg, mert láttam Ciculi-miculi és Kutyuli-mutyuli fantázianevű házakat az IDC-ben...) Mindenesetre tetszik a tudása is, csak ez az NTFS read only zavarna egy picit, de már hozzá vagyok szokva más USB-s vincsivel kapcsolatban. :(((

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#3) bambano válasza macilaci78 (#2) üzenetére

bambano
(titán)

Két vincsis modell? url-t tudsz írni?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.