Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• lenox

addikt

válasz dezz #17 üzenetére

Most anelkul, hogy kommentalnam a rumourok szolnak g100-rol is meg 64 bit floating pointrol is.

Amugy en nem ketlem, hogy r600 alapon is lehet hasonlo jot csinalni, sot. Az a kerdes, hogy a lehetosegbol lesz-e valosag. Szal 1 rackunitos 4 gpus nvidia szerver most van, amd-s nincs. 3 rackunitba pakolhato 4 gpu mar talan egy eve van. A CUDA mar tul van tobb release-en, el lehetett menni hozzajuk fikazni, tesznek bele penzt, ez a dolog a piacon van. Tudtommal az amdnek ebbol semmi nincs a piacon. Persze, nem lehetetlen az elonyt behozni, meg siman meg lehet bukni, hogy a g90, g91, g92, g100 valami miatt nem tud kijonni. Amugy is szerintem ez az egesz mostani cucc meg csak elokeszulet, kb. grafikara lehet hasznalni. Ertem en, hogy olaj, meg penz, csak 32 bites float az szerintem ehhez keves, szal kell a 64 bit. Aztan lehet, hogy nem ertek az olajhoz, en a grafika reszevel foglalkozom, ott a g80 is akkora eloreugras az elozokhoz kepest, hogy orom nezni, szal nekem ezek hasznalhato dolgok, es mar most itt vannak, lehet veluk szoftvert eladni. Majd ha mar az amd-nel is kijott, akkor majd azzal is lehet.

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés