Hirdetés

2019. június 26., szerda

(#1) twollah

twollah
(PH! nagyúr)

''Intel Graphics Media Accelerator 900 (Intel GMA900), már DirectX 9-kompatibilis.''
Na igen, de azert jatszani lehetoleg ne jatszunk vele, mert az allunk nem a brutalis sebessegtol fog leesni.

(#2) venember83 válasza twollah (#1) üzenetére

venember83
(PH! nagyúr)

Egy R9200 is DirectX9 kompatibilis, megsem ajanlott a Far Cry-hoz, vajon miert?:F

(#3) faster válasza venember83 (#2) üzenetére

faster
(PH! nagyúr)

Kompatibilis a DX9-cel, de nem DX9 compliant.

(#4) venember83

venember83
(PH! nagyúr)

Tehat az Intel mar teljesen halalra itelte az AGP-t! Meg szerencse, hogy ok nem belolunk, hanem a vallalatokbol elnek!

(#5) Dassler válasza venember83 (#4) üzenetére

Dassler
(őstag)

Szerencse...inkább csak az ő szerencséje :) amúgy nem olyan rossz ez a PCI-X, mondjuk az első tesztek szerint nem is jobb, mint az AGP, ha jól emlékszem. Na de mind1, mintha olyan sok beleszóllásunk lenne, max nem kötelező megvenni, de más úgysem lesz egy idő után :)

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#6) fLeSs

fLeSs
(PH! nagyúr)

A PCI-X nem egyenlő a PCI Express-szel!

(#7) csudri válasza venember83 (#2) üzenetére

csudri
(őstag)

Az R9200 nem DX9-es, de ne mond el senkinek! :C

(#8) Dassler válasza fLeSs (#6) üzenetére

Dassler
(őstag)

Okok, tudom. Kösz.

[Szerkesztve]

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#9) venember83 válasza csudri (#7) üzenetére

venember83
(PH! nagyúr)

Mar bocs, de ugye ATI szerint:
7500-dx7es kartya
8500-dx8as kari
9*00 sorozat pedig dx9es, ez igy kezdodott, szoval vagy ATI mond valotlant (azt is mond neha, de ebben az esetben ketlem) vagy te. Nem azt mondtam, hogy jo is dx9-re, de az bizony dx9-es kari, aztan, hogy teljesitmeny alapjan koze nincs pl a 9500-9700-stb-hez az megint mas kerdes.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.