Hirdetés

2019. augusztus 22., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Triplex Xabre PRO 400 teszt! (téma lezárva)

(#1) Thom!

Thom!
(addikt)

Csak azt nem értem láttunk már 1-2 tesztet és ott odavert GF3ti200-nak itt meg úgy gf2mx teljesítményét hozza, hogy van ez?

(#2) guest

guest
(veterán)

Remélem csak valami tévedés illetve hiba csúszott a dologba...

prohardver vendég

(#3) guest

guest
(veterán)

Ezek az eredmények enyhén nevetségesek. Kizárt, hogy az a csip ilyen szar legyen.

MG.

prohardver vendég

(#4) andorpapa

andorpapa
(őstag)

Ahogy az már sokszor előfordult: megint a prohardver saját tesztje fogja kimondani az igazságot! :))

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#5) x15 válasza andorpapa (#4) üzenetére

x15
(csendes tag)

Mikor?? :))

(#6) andorpapa

andorpapa
(őstag)

Jó kérdés! Majd ha elért idáig is!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#7) ityam

ityam
(senior tag)

hat mondjuk az amibe jo volt(az az 1-2 tesz)az a 3Dmark2k1 volt ami ugyebar nem annyira hiteles mero eszkoz.De en is kizartnak tartom hogy ilyen szar legyen a kartya a feature lestajaval:(

ASUS P5K, C2D E4300@3000MHz 2X1 Gb+2x2GB Kingmax DDR2 800, Gainward GTX 460 1GB,550W Chieftech táp.

(#8) Mixa

Mixa
(tag)

De jó, Én még 8x AGP-t támogató alaplapot sem láttam, eddig...

Ami azt illeti csak drukkolok minden videokártya gyártónak, hogy szép kis verseny alakuljon ki az nVIDIA ATI MATROX SIS TRIDENT és esetleg 3DLABS között. Ami nem eredményez monopoliumot, (lsd. Matáv), mert ha az lenne mindenki csak ''mx''-eket vehetne...

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#9) guest

guest
(veterán)

Szerintm ha ilyen gyenge lenne, nem állna mögé mondjuk egy Gigabyte... Pláne egy Gainward...
(www.ocworkbench.com)

prohardver vendég

(#10) guest

guest
(veterán)

Rossz kártyát kaptak (legalábbis ezt írták)

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Triplex Xabre PRO 400 teszt! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.