Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salvorhardin

    csendes tag

    Az összes mobilszolgáltató bekaphassa, de főként a vodafone...
    Tegnap kaptam egy sms-t, hogy állítsam át Vitamax City-re a tarifámat mert a mostani Vitamax június 22-vel megszűnik...
    Felhívtam az ügyfélszolgálatukat (ami inkább tűnik ügyfél bosszantó szolgálatnak) ahol is nem túl 1xűen de sikerült ügyfélszolgálatos EMBER-rel is beszélnem a sok gépi menüpont után (jelzem, ha rajtam múlna, minden mobil szolgáltatóknál kötelező lenne az első menüpontnak ügyfélszolgálatos kolléga kapcsolásának lenni)

    A tudakozót kértem egyébként, ahol is kértem hogy mondjon olyan telefonszámot amelynél ügyfélszolgálatossal beszélhetek, erre mondta hogy Ő az)

    Szóval amikor sikerült végre emberrel beszélnem, kértem hogy mondjon másodperc alapú feltöltő kártyás tarifát mer én ezt preferálom (ezért volt eddig is Vitamax-om). Közölte, hogy nincs ilyen tarifájuk és január 1 óta a Vitamax sem másodperc hanem perc alapú, csak erről nem értesítették ki az ügyfeleket sms-ben, hanem két országos napilapban tették közé (gondolom a 26. oldal alján egészen apró betűkkel, bár lényegtelen mert amúgy sem olvasok újságot)

    A történethez hozzá tartozik, hogy az elmút fél évben legalább 100 sms-t kaptam a vodafontól, pl hogy száljak be a koszos autónyerős játékükba... Szóval sok sok promóciós és egyenlegközlő sms-t küldtek, de azt hogy másodperc alapról perc alapúvá teszik a tartifámat, azt nem találták fontontosnakszámomra elküldeni...

    Évekik pannonos voltam ugyanazzal a számmak, de változtak a telefonálási szokásaim és sokkal jobb volt számomra a másodperc alapú feltöltőkártyás tarifa, csak ezért váltottam vodára (amúgy útáltam őket már akkor is, de csak nekik volt ilyan akkoriban). Most pedig ahogy elnézem egyik szolgáltatónak sincs...

    Szerintem, ha nem sokan vannak akiknek ez jön be akkor azért kellene megtartani ezt a tarifát mert amúgy sem jelentős számú ügyfél van nem releváns a különbség. Ha meg sok van aki szivesen ezt használná akkor azért kellene megtartani, hogy ne legyenek elégedetlenek az ügyfelek...

    Útálom a vodát és hála a számhordoz6tóságnak már nem sokáig leszek az, ha már perc alapú kell legyek akkor sem náluk leszek...(biztos sírva fakadnak, bár ha megdöglenének jobban érezném magam)

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz salvorhardin #1 üzenetére

    Hát, ez baromira nem tartozik ide, van rá külön topic.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák