Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mic ACE

    aktív tag

    válasz laca4025 #5 üzenetére

    Na, hát én meg meteszteltem a MM-ban. Nagyon közelíti az iRiver 999-esének hangminőségét, talán csak hajszálnyival marad el tőle. :C A kijelzője, az mondjuk határozattan gyengébb, mint az iRiveré, de annak több mint 200 ezer színe van, úgyhogy ezen nincs is mit csodálkozni, az már úgyis az űberfasza kategória. Mindamellet jobb a kijelzője, mint egy Samsung X450-es telefonnak, és én nagyon is elégedett voltam vele. A kinézete és a kijelzője tehát megnyerő. Nekem a joy gomb egy picit pontatlanabbul volt irányítható a tökéletesnél, és kemény volt a visszarugózása, de azért határozottan nem rossz. Viszont az eredeti firmware hibás! :(( Az User EQ beállításánál volt, amikor a kép középső része elcsúszott jobbra, valamint a mélyhang kiemelés az ég adta világon semmit sem csinált se EQ-k, se User EQ, se SRS, WOW, TruBass hangzások mellet sem. :( Nem tudom Laca4025-nél az új firmware-rel müxik-e? Különben én ez nélkül is meglepően jó hangzást tulajdonítok neki, persze nem árt kézileg állítani az EQ-t, de akkor gyönyörű tiszta hangja van. A hangerő is nagyjából rendben volt, bár igaz éppen hogy csak, de azért full hangerőn is hallotam a küslő zajokat (zene az üzletben), amit az iRivernél már nem. Sennheiser HD477-essel próbáltam, és így nagyon meg voltam elégedve vele, egy kicsit belé is szerettem. Ami kicsit zavart, hogy a mikrofon felvétel egy valamicskét halkabb, mint vártam volna, és a tetején beépített kis akasztó fül, ami benne van a testben és csak akkor pottyan ki, ha fejtetőre állítjuk, és a gravitáció kipottyantja, szóval ez a kis fülecske lazaságából adódva minden rezdülésra csörög és ez belehallatszika felvételbe. Ha tehát kézben tartjuk a cuccost felvételkor, akkor tanácsos ezt a fülecskét lefogni ujjunkkal, hogy ne csörögjön. Viszont ez a megoldás nekem tetszett, először észre sem vettem, hogy van rajta ilyen is, szépen elrejtették. Még egy ''negatívum'': a Line-In bemenet kisebb a 3.5-ösnél, úgyhogy marad az eredeti bekötő kábel, ha ezt akarjátok használni. Ami az árát illeti az kb az iAudo 5-ős szériának felel meg és annál szvsz jobb akülseje, kijelzője, súlya, mérete, a hangja következtetések alapján legalább olyan jó lehet, úgyhogy szerintem jobban megéri. A Samsung 2 év garanciája sem utolsó szempont. Ajánlani tudom csak!

    [Szerkesztve]

    "De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

Új hozzászólás Aktív témák