Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Samsung: új 19 colos SyncMaster TFT (téma lezárva)

(#1) zsoltee10

zsoltee10
(addikt)

Nem rossz. Persze továbbra is csak álom marad. Mennyibe kerül?

(#2) zsoltee10 válasza zsoltee10 (#1) üzenetére

zsoltee10
(addikt)

Jah, látom. kb. 200e Ft. Ennyiért már jónak is kell lennie.

(#3) simonzé

simonzé
(addikt)

200e alatt nem kapsz 19'-os TFT-t, szóval nem rendkívüli az ár.

Szerintem biztosan készül már egy PSP kiegészítés, ami nem a fotót forgatja el 90°-kal, hanem a monitort. :)

I don't fit in. I fit out.

(#4) erdoke

erdoke
(titán)

Hú, ez nagyon teccik! Nem mintha szükségem lenne a 750:1 kontrasztra, de az új technológia talán más újítást is jelent. 240e lesz ez, mire javában kapható.:(

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#5) zsoltee10

zsoltee10
(addikt)

Viszont az a 25ms lehetne 15 is, és akkor még jobb lenne. :) Nem mintha ebben az esetben rohannék érte a boltba. :)

(#6) &rush

&rush
(csendes tag)

Volt az OfficeDepot katalogusában egy 15-ös TFT asszem 60kHUFfért. És 20 ms-cel reklámozták. Sztem ennek a Samsungnak 25 ms-je még ezerszebb hihetőbb mint amit az OfficeDepot-ban odavéstek

(#7) elmo

elmo
(aktív tag)

Húúú, ha most lenne fölös 200k-m, asszem vennék egy ilyet. Vagy 10 évig biztos nem kellene monitorcserén gondolkodnom. :D

(#8) LordX

LordX
(veterán)

Lehet ezt venni SEx-ben majd? Ha igen, megvan, hogy mire költöm (apu) 60e Ft-ját 3 évig :)

(#9) neduddki

neduddki
(nagyúr)

HI!

Azt monda ma vki, hogy nagyon pva-nak tun9ik a dolog????:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) nap válasza neduddki (#9) üzenetére

nap
(őstag)

Bocs, mi is az a pva?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#11) neduddki válasza nap (#10) üzenetére

neduddki
(nagyúr)

H'I

[L]http://www.actuel.ch/pdf/PVA_samsung.pdf[/L] csak qva lassan gyun:-((((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) erdoke válasza neduddki (#11) üzenetére

erdoke
(titán)

Meg francia. :-((((

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#13) xuldar válasza neduddki (#11) üzenetére

xuldar
(őstag)

Inkább annyit mondj, mennyire jó:
1. sz@r
2. éppen megfelel
3. átlagos
4. zsír
5. istencsászár
;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14) CsendPenge

CsendPenge
(őstag)

Huhh...finom cucc! Engem az lepett meg, hogy ''csak'' 200 EFt-ba kerül. Lehetne egy cikk erről a monitorról...hadd tudjuk meg, hogy mennyire jó! :)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#15) xuldar válasza CsendPenge (#14) üzenetére

xuldar
(őstag)

Nekem is nagyon bejön, és én is a sex-en gondolkodtam, hogy évente +20-30ezret simán bele tudnék implementálni :), és egy ilyen monitort valóban nem váltanék le sok évig.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16) klumbik válasza neduddki (#9) üzenetére

klumbik
(tag)

ja mivel samsungtól a fölsőbb kategori, valszeg pva
a kérdés az, hogy mennyit tudott fejleszteni rajta 191t óta

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#17) twollah

twollah
(nagyúr)

Nagy duzzogva elfogadnám a hangszóró mentes változatot.

(#18) esteban

esteban
(senior tag)

Danoktol ezt is meg lehet rendelni 155e + post + AFA, szoval alig lesz 200felett. Sok helyen dicserik, bar en meg mindig azon a velemenyen vagyok, hogy 2x17-es arban szinten ennyi, es 2x akkora a kepernyod ...

iBook + RedBull :)

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  [Re:] Samsung: új 19 colos SyncMaster TFT (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.