Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] Program notebookokban lévő ATI chipekhez (téma lezárva)

(#1) CsendPenge

CsendPenge
(őstag)

Ez msot valahogy nem esik le nekem. Az ATi driver-ek nem ismerik fel alapból az egyes ATI chip-eket?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2) Elrood

Elrood
(őstag)

MobileMod pl. nálam nem műkődött.
Ezt még kipróbálom.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#3) Elrood válasza CsendPenge (#1) üzenetére

Elrood
(őstag)

Egyik catalyst sem ismerte fel az ati mobility r7500-amat, csak a notigyártó oldaláról letöltött driver.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#4) gergoke válasza CsendPenge (#1) üzenetére

gergoke
(tag)

Az általános ATI driverekben (Radeon Catalyst verziók) nincs benne a támogtása a mobil chipeknek. Mobil chiphez drivert eddig csak az OEM partnertől szerezhetsz be. A gyártó teszteli és csak akkr adja ki ha stabilnak értékeli... emiatt elég szegényes és lassú a driver ellottság, ezen segít ez a progi.

(#5) gergoke válasza Elrood (#3) üzenetére

gergoke
(tag)

Elrood!

Próbáld ki nekem megy jól. Most a Mobility Radeon 7500-ömön éppen a 7.83-as (Catalyst 3.1) driver és control panel megy. :))
Csak azért nem a 3.2-es mert az fagy a Half-Life-al és annak MOD-jaival... pl CS :(

(#6) Elrood válasza gergoke (#5) üzenetére

Elrood
(őstag)

Kipróbálom akkor én is.
Nálam már a legújabb control panel megy mert a legújabb driverben nem volt belerakva a panel.
Catalyst 3.2 van nekem letöltve. Ezzel fogom tesztelni.

(#7) Elrood válasza gergoke (#5) üzenetére

Elrood
(őstag)

Naaaa.
Ez valóban müxik. MobileMod-ban valszeg ott a hiba, hogy az install.ini-t nem írja át.
Lehet, hogy inkább visszatöltöm az oem drivert:) 3dmark semmi + nem ad tehát jó a régi is:)

(#8) gergoke válasza Elrood (#7) üzenetére

gergoke
(tag)

Én azt nem teszteltem... :))

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  [Re:] Program notebookokban lévő ATI chipekhez (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.