Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    Valaki kérdezte, hogy mire jó a 2mag.. a 4mag stb...

    Nem jó, mindössze (ha jól olvastam vhol.) a gyártók már nem tudják (vagy nem akarják -pénz-) a processzorok teljesítményét az FSB növelésével emelni! Így marad az alternatív megoldás, és úgy csinálnak 6Ghz-t, hogy 2 ,,mezei'' 3-ast dobnak egymás mellé...

    Ezt a PCI PCI-EX dolgot + én sem nagyon értem... Most vagyok platformváltáson, és majd +őrülök, annyit kell agyalni az egészen, hogy mit + hova + hogy, mert azon a kurva alaplapon (ami önmagában 1 50-es) csak 3 PCI van, meg abból 1 azonnal - ugye, mert vga hűtés...

    Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb olyan alaplapon, ami SLI-ben nyomatja az ipart, nemhogy nincs PCI, hanem egyátalán semmit, ami rá van integrálva nem lehet használni a VGAk-tól... Az egész 1 vkibaszott nagy katyvasz!! A legjobb megoldás az lenne, ha az alaplapokat megnyújtanák úgy 10-20cm-el, és nem zsúfolnák így össze!

    Kéremszépen el kell fogadni, hogy az ilyen brutális teljesítményért, hellyel és immobilitással kell fizetni!! Ez máe nem a C64-ek kora!!!


    És végül még 1 kis többmagos szösszenet:

    A PlayStation 3-ban 7 magos Cell proci dolgozik asszem 3.2GHz-en!


    U.I.: a jövő adott! Az egyetlen probléma, hogy az ipar kezdd úgy felgyorsulni, hogy lassan évente több ,,platformváltásra'' lessz szükség ----> Komolyan el kell gondolkozni a PC-bérlésen, ahol ha egy csúcsgépet bérelsz, az azt jelenti, hogy ha kijön vmi. szar, ami fejlettebb, mint ami agépedben van, 2 napon belül csenget a szerelő, kezében az új karival...

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák