2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) Sárpac

Sárpac
(nagyúr)

Ehh nem úgy volt, hogy valami gubi miatt nem jelent meg asszem pont a shader 3 miatt!
Tehát kész még nem lehetett....

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#2) BenJoe

BenJoe
(senior tag)

''A kártyák feltehetően master-slave rendszerben fognak működni, és nem kell ugyanolyan típusúaknak lenniük.''

És akkor most ez hogy van? Igazából akérmelyik PCI-E-s kari megy benne, pl. X800XL + X850XT? :F

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#3) rocket

rocket
(nagyúr)

Okos lepes, meglovagoljak azt hogy nekik van a leggyorsabb kartyajuk, igy azt parba kotve sli-nek adhatnak egy pofont, persze driver fronton kell majd egy kis ido amig beerik a dolog.
Ezen felul szerintem jol fogynak a pci-e fronton az x8x0 csalad tagjai ezert sincs okuk a nagy kapkodasra.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4) rocket válasza BenJoe (#2) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Igen.

(#5) VOid válasza rocket (#3) üzenetére

VOid
(tag)

Jo is hogy jön az ATI két videókártyás rendszerrekkel mer akkor lesz ott is egy kis versengés, és több játék fog értelmesen menni SLI-be, mert mint tudjuk vannak olyan játékok amibe még lassabb is mint az 1 videókártyás rendszerek...
így talán kicsit fejlesztgetnek és nem fog ilyen előfordulni:)

(#6) Adrian Mole

Adrian Mole
(senior tag)

Feltételezi a chipset támogatását

Tehát nem elég a technológiának, sőt magának a kártyáknak a bejelentése, hanem kelleni fog hozzá chipset. Gondolom, SLi-s NV chipsetben/tel nem fog működni. :(

42

(#7) kowk

kowk
(tag)

azt azert ne felejtsetek el, hogy amig az SLI mar mindket platformon tobb formaban elerheto, az MVP csak ati chipsetes alaplapokkal fog menni... majd.... egyszer.... talan :)

(#8) Squirrel

Squirrel
(senior tag)

Az ATI chipsetes alaplapok nem sokkal lassabbak az nforce-oknál?

(#9) rocket válasza kowk (#7) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Mukodik intel chipsetes lapokban is, volt is hir rola nem reg :)

(#10) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

''Az R520 lényegében tavaly november óta készen van'' :Y :Y :Y

Dive ever, work never.

(#11) höhö

höhö
(csendes tag)

tudom nem ide illik de gondolom megkockaztatom hogyide teszem fel a kérdést
szoval az olyann tápokban amik nem pcie readyk(nincs rajta az a 6 pines dugo) azokhoz létezikátalakito vagy valahogy megoldhato? mert kinéztem egy tápot de azon nincs olyan:(
elöre is köszi a segitséget

(#12) F-ECT$ válasza höhö (#11) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Létezik.

Dive ever, work never.

(#13) bp144

bp144
(tag)

Én kezdek gondban lenni. Eddig biztos voltam abban, hogy veszek egy 6800-ast sulinetben, és nekem úgy 2-2,5 évig nem kell váltani vga kártyát. Most meg ezekkel a dupla megoldásokkal nem fogja kihúzni a két évet sem.:O
szerk.: Ti mit gondoltok?

[Szerkesztve]

Nem vagyok hülye,... a hangok is ezt mondják...

(#14) PengeeE válasza bp144 (#13) üzenetére

PengeeE
(tag)

SIMA 6800 assal amúgy se bírtad volna ki a 2 évet.

(de ez relatív mert kinek mit jelent a ''kibírni'' szócska.Ha ez High grafikát jelent neked, akkor...:R felejtheted még a fél évet is)

Pentium 3600/800 Mhz,Gigabyte GA-I8915P-G ,ASUS Radeon X800XT PE @ 540/600 + Zalman Zm80d hp + op1

(#15) bp144 válasza PengeeE (#14) üzenetére

bp144
(tag)

Nálam ez high grafikát, képjavítók nélkül, és 1024-ben jelentik.

Nem vagyok hülye,... a hangok is ezt mondják...

(#16) Brae válasza bp144 (#15) üzenetére

Brae
(őstag)

Azt bírni fogja, de szvsz érdemesebb lenne 6800gt-t venni, a sima 6800 egyszinten van a húzott 6600gt-vel.

(#17) Esmein válasza Squirrel (#8) üzenetére

Esmein
(nagyúr)

Nem, láttad már a sapphire fehér alapon piros ati chipsetes alaplapját ? Vízhűtés gyárilag még a mosfeteken is. Killer...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) PengeeE válasza bp144 (#15) üzenetére

PengeeE
(tag)

Képjavítók nélkül 1024 ben viszont tied a pálya! Szerintem

Pentium 3600/800 Mhz,Gigabyte GA-I8915P-G ,ASUS Radeon X800XT PE @ 540/600 + Zalman Zm80d hp + op1

(#19) PengeeE válasza Brae (#16) üzenetére

PengeeE
(tag)

csak órajelben

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.