Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) klepto

klepto
(addikt)

Ez igen :C
Nem a legjobb VGA van rajta, de ennyi pénzért szinte ajándék a lap, és ez a VGA is képes megbirkózni mindennel, ami egy irodába kellhet. Már csak egy HDD, proci, ram, és kész a gép! Aki olcsón akar jót, az talán 70k bruttóból össze tud dobni egy gépet ezzel a lappal! Olcsó, kicsi, és nem ráz. Árban TC gazdaságos, minőségben pedig jobb annál :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) Reac^

Reac^
(őstag)

Ez naon jó. De akkor már mért nem ATi chipsetre építették? Fényévekkel jobb az integrált grafikus mag benne és ennél talán kicsivel lenne drágább, ha drágább lenne.

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál (8-22) | PH! megbízhatóság: 50+

(#3) Yutani válasza Reac^ (#2) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Mert 15-20 euróval drágább, már nem ugyanaz a kategória. Ez egy valóban low budget lap, ami nagyon welcome (:U) tud lenni mifelénk!

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#4) gaborbol

gaborbol
(őstag)

OLCSÓ P4 FIC ALAPLAP!!!!!

LOL , LOL és még egyszer LOL!!!!!

Van nekünk kb 30 db ilyen (előző széria ,P4 FIC, S3 video, via chipset) kiválló, megbízható, alaplapunk.A jobbak heti 1-2 alkalommal véletlenszerüen indulnak ujra vagy fagynak le, a kevésbé jobbak heti 5-6 alkalommal.
A heti 5-6 alkalmasakat kicserélték garba 1-2 alkalmasakra,az 1-2 alkalmasakat meg már vissza sem küldjük mivel azoknak állítólag NEM TALÁLJÁK A HIBÁJÁT. :C

Ez jut eszembe a FIC-röl = :Y

Köszönöm a lehetőséget a PH-nak most, már sokkal jobban vagyok. :)
(az orvosom szerint is ,bár még emberek közé még nem mehetek :) )

[Szerkesztve]

(#5) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(félisten)

Miért nincs rajta keret a CPU körül?:U

(#6) fanatic válasza gaborbol (#4) üzenetére

fanatic
(aktív tag)

Én is hallottam erről a hibáról, de azt hittem kacsa!

Egyébként miért van jó áron ez a deszka???
AsRock? Még is csak Asus!

Ja, és a kb. 100 db eladott AsRock deszkából még nem hoztak vissza garba semmit!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#7) gaborbol válasza fanatic (#6) üzenetére

gaborbol
(őstag)

Sajna amikor P3 600-800 Mhz-Asus lapokat kiszórtuk a fejlesztő meg a supportos gépekből, akkor vette a cég a FIC-et 1.6 Celeron-nal .
Lehet ,hogy csak rossz széria ...kifogtuk...belelnyultunk...tudom van ilyen,de hogy soha többet nem veszünk fic alaplapot az tuti.Lehet bármilyen olcsó, bármilyen szép.....
Asrock : kellemes csalódás, még nem volt a kezemben hibás, pedig mi sem
20-at vettünk.

(#8) DonLeo válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére

DonLeo
(senior tag)

mert az plusz kb 5 euró lenne...
:))

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#9) sziszegő

sziszegő
(senior tag)

Nem rossz legalább a lap olcsó ha már a cpu drága bele.
Amugy intel cpu -hoz én nem vennék viás lapot. De ez ízlés dolga

(#10) DonLeo válasza sziszegő (#9) üzenetére

DonLeo
(senior tag)

ezért is olcsó mert via-s a chipset

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#11) joysefke válasza gaborbol (#7) üzenetére

joysefke
(addikt)

800 as P3 ast 1,6 os Celeronra ''fejleszteni''...
rendszergazdi ott dolgozik még?

(#12) gaborbol válasza joysefke (#11) üzenetére

gaborbol
(őstag)

Rendszergazda még itt van ,de jún. 1-től máshol húzza az igát.(3 x ennyiért)
Megfontolt,előrelátó,határozott, komoly tudással rendelkező ,cégtulajdosi döntés volt.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.