Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) atuci

atuci
(őstag)

Inkább minden gyártó átvenné a Plextortól a tanítható író képességet, azzal jobban járnánk, mint a 18x írással.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#2) erdoke válasza atuci (#1) üzenetére

erdoke
(titán)

Azt magyarázni kell, a 18-at meg csak ráírni nagy betűkkel a dobozra. Ez van, ''fogyasztói társadalom''.

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#3) atuci válasza erdoke (#2) üzenetére

atuci
(őstag)

:DDD

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#4) erdoke válasza atuci (#1) üzenetére

erdoke
(titán)

A hírben egyébként van ilyesmiről szó:
'' a fordulatszámot és a stratégiát persze az író is folyamatosan igyekszik optimalizálni a SmartWrite eljárás segítségével''

(#5) PirosHello

PirosHello
(senior tag)

Azért a 12x-es DVD-RAM kezelés jónak tűnik....és más semmi.

"Soha ne jelentsd ki, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#6) atuci válasza erdoke (#4) üzenetére

atuci
(őstag)

lehet, de nekem nagyon szimpatikus a plextor tanithatósága, tesztek alapján is nagyon jónak tűnik, remélem elindul egy ilyen fejlesztési folyamat a többi gyártónál is(ez a smartwrite is jó jelnek tűnik)

(#7) Lacix29

Lacix29
(őstag)

De miért csak IDE, miért nem SATA ? :O

(#8) erdoke válasza Lacix29 (#7) üzenetére

erdoke
(titán)

Talán mert arra várnak, hogy kihaljon az a rakás inkompatibilis SATA-vezérlő?

(#9) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

öröm lesz majd hallgatni mikor két kezdő számítógép felhasználó beszélget hogy
neked milyen DVD-íród van?
Pioneer/NEC/Plextor/Benq 16x DVD íróm. és Verbatim/Ricoh/Taiyo Yuden lemezeket írok.

mire a másik
az lósz*r nekem 18x Samsung van és Arita lemezeket írok vihargyorsan úgyhogy én vagyok a király :DDD

egyedül nekem is csak a 12x DVD-RAM kezelés tetszik de ahhoz meg ugye szintén új lemezek kellenek meg a régi DVD-RAM olvasók nem írják

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#10) erdoke válasza TeeJay (#9) üzenetére

erdoke
(titán)

Csak bizonyos lemezekre lehet ezekkel 18X sebességgel írni, és az nem az Arita lesz. ;)

(#11) simonzé

simonzé
(addikt)

Na majd ha valaki kifejleszti a 19*-est, akkor foglalkozom vele. 18*-os az semmire sem elég.

I don't fit in. I fit out.

(#12) TeeJay válasza erdoke (#10) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

jó csak úgy mondtam :D
a kezdőő felhasználók úgyis attól fossák össze magukat ha 16 helyett 18x írást tud az író.
az pl hogy sose fogja kihasználni mert gagyi piacos Arita lemezt fog venni az már lényegtelen úgyis az lesz a menő hogy 18x :DDD

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#13) TeeJay válasza simonzé (#11) üzenetére

TeeJay
(nagyúr)

le merném fogadni hogy jövőre kijön a 20x DVD-író :DDD
amíg nincs BD meg HD-DVD addig valamivel kell tuningolni hogy DVD írót is vegyen mindenki :D

(#14) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Újabb marhaság. :( Minek?
Azt hiszem én már nem cserélem le a mostani íróm amig ki nem döglik vagy ki nem döglesztik alóla az PATA-t. ;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.