2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) orbano

orbano
(félisten)

úgy látszik a játékosoknak mostanság minden sz@rt el lehet adni :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Achill3uS válasza orbano (#1) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

ráadásul sztem nem is d9 hanem válogatott elpida :U érdekes hogy ddr1-ben sztem OCZ volt az absz. elit, azóta ddr2-ben talán az utolsó márka lenne amit választanék (term. a nagyobbak közül)..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#3) g@bo válasza orbano (#1) üzenetére

g@bo
(veterán)

játékos és játékos között is van difi. haverom játékos, de jól elvan az athlon xp 2500+ procival és a 9600xt jével...

van egy réteg, akiket le lehet ezzel húzni, és szerintem le is kell. :DDD fizessen a sznobja.

(#4) macilaci78 válasza g@bo (#3) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Nem sznobság, hanem emberi hülyeség kérdése. Már lelki szemeim előtt látom, ahogy ugyanezt a modult moddereknek adják ki, mert arany színű, vagy esetleg valami UV-reagens festékkel van kezelve a hűtőborda és csilli-villi.

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#5) Achill3uS válasza orbano (#1) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

egyébként nem értek egyet veletek, ''minden szart el lehet adni'' - talán a vga piacon nem ez van? kihoznak uj szériákat csökkentett vagy növelt gpu/mem órajellel picit más néven, és nem megveszitek tiis? ugyanezt történik a ramoknál is, így bővül a piac. (ja és nem kötelező megvenni..)

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#6) #gab_ válasza Achill3uS (#2) üzenetére

#gab_
(őstag)

én is Mushkin-t akartam anno... de nem lehet kapni itthon :U :((
most ez az also OCZ-m. ált. mindig Corsair,G.skill,és Mushkinjaim voltak..
sztem jo nagyon :R :DD
csak undorito ez a sok parasztvakitas/marketing az OCZnel... :((

(#7) Achill3uS válasza #gab_ (#6) üzenetére

Achill3uS
(veterán)

jó a VX2 már nem ez a kategória, ha annyi pénzem lenne ramra énis azt venném, mert már volt VX-em régen és megéri a fílinget :DDD

(#8) orbano válasza Achill3uS (#5) üzenetére

orbano
(félisten)

nem veszem meg, csak ha teljesítményben nem elég ami éppen van, és amit veszek jelentősen gyorsabb :) ja és hogy az analógiánál maradjak: nincs olyan alternatíva, ami sokkal olcsóbb, de nem jelentősen lassabb

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) orbano válasza Achill3uS (#7) üzenetére

orbano
(félisten)

a ''megéri'' szót valahogy idegennek tartom a számteches kontextusban, főleg, ha tuningramokról van szó :D:D:D de asszem ismered a véleményemet arról, hogy ebből a pénzből milyen fílingeket lehet még vásárolni ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) t72killer válasza orbano (#9) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog (1)

Nézd, végülis ok, h én soha nem vennék elsővonalbeli cuccot, de mégis az viszi előre a fejlődést, h van egy réteg, aki megveszi a csúcsprocit, tuningramot (na jó, nem ilyet, hanem jobbat:DDD), csúcs VGA-t és minden karácsonykor cseréli a gépet.

A gyártók ugyan nem ebből élnek, de ezek segítik a piacra aztán az ütőképesebb középkategóriát, amire kb mindannyiunk foga fáj :))

[Szerkesztve]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#11) g@bo válasza macilaci78 (#4) üzenetére

g@bo
(veterán)

jogos. marketing.... az emberek ráharapnak az újdonságra, kell valami xar, amivel többet tud, mint az első, és sokan rohannak, hogy a ''legjobb'' legszebb holmijuk legyen.

akkor lenne baró cucc, ha pl. ddr800, cl 3-3-3-14 és 1.8 volt. :R konkrétan látni valami előrelépést, nem csak kamupolírt.

de, addig lesznek ilyen bejelentések, amig van olyan hülye, aki megveszi... 12 megaheccel jobb vagyok mint a korzér.. :))

[Szerkesztve]

(#12) Hun'reeth válasza orbano (#9) üzenetére

Hun'reeth
(őstag)

:DDD Sokat sejtető válasz.:R
Mellesleg nem jó ez a ram a gamereknek mert nem CF ill. SLI ready! :Y:D;]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#13) #gab_ válasza Hun'reeth (#12) üzenetére

#gab_
(őstag)

lol :D

(#14) end73

end73
(aktív tag)

bravó ocz, ekkora kalapszart is régen láttam tőletek :D

Intel®

(#15) Petya25

Petya25
(őstag)

A hír láttán azt hittem, itt vannak a 3-as késleltetések.... De nem.
Ez nem valami nagy durranás.
Egy sima Corsair 667 tudja a 800-at 5-5-5-12 és 1,9V mellett.
Attól hogy ez nem a húzott állapot, attól még csak átlagos.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#16) X Factor válasza Achill3uS (#5) üzenetére

X Factor
(addikt)

Igen, ott is. DE legaláb az árváltozik nekünk megfelelő mód lsd 7900gs, sajna ez a memókról nem mondható el.:(

I was there the day that Horus fell

(#17) Ősember

Ősember
(őstag)

a cl4 800-on semmi uajt nem nyujt, max ha az ára tényleg nem változik az eddigihez képest... mondjuk ocz-nél a platinum sorozatnak is kijött a rev 2-es változata ami 4-5-4-15 helyett 4-4-4-15-ön megy :DDD ocz nagyon ért a rev 2 style marketinghez :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#18) slayer006

slayer006
(addikt)

ennyit a mostani ramom is bír, 1000MHz -en :D

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#19) Csapi007

Csapi007
(veterán)

Hello
Ezek a késleltetések T1-ben vagy T2-ben értendők?

"Csak úgy mondom"

(#20) Balika911

Balika911
(nagyúr)

''OCZ: DDR2-800-as modulok csökkentett késleltetéssel''

Csökkentett árral mikor lesznek? :D

Az előttem elhangzott kérdésre engem is érdekelne a válasz.

JBL Studio 220 hangdoboz eladó

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.