Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) The Thing

The Thing
(tag)

Ebben az évben is a fellendülés a második félévben lesz várható mármint vásálás szintjén addigra megépülnek az uj gyárak amiket igértek és talán olcsobb lesz valamivel Tft Lcd

''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

(#2) telcom

telcom
(tag)

A 17-es árak mennének lejjebb.

telcom

(#3) twollah

twollah
(nagyúr)

Remélem lejjebb kúsznak a TFT monitorok árai.

(#4) Sikló

Sikló
(tag)

Most komolyan, van ilyen valakinek otthon? Én kb 2 hónapja láttam egy pesti nagykerben vagy 4-5 darab-ot kiállítva! Mind más méretű és típusú volt. Voltak ott még normál katódsugaras monitorok is! A lapos kijelzők labdába sem rúgtak képminőség terén! És még drágábbak is! Mi késztet valakit, hogy ilyet vegyen? :(

''Attól, hogy valaki paranoiás, még üldözhetik...''

(#5) cookiemonster válasza Sikló (#4) üzenetére

cookiemonster
(csendes tag)

''Mi késztet valakit, hogy ilyet vegyen?''

Például az, hogy k-ra utálja már 10 centiről nézni a moncsit, mert nincs hely az íróasztalon. Meg a képminősége nem is olyan rossz. Meg nem búg és a 17'' TFT-n látsz akkora képet, mint egy jobb 19'' CRT-n.
Nekem nagyon be fog jönni, csak még sok-sok kis HUFot kell gyűjteni hozzá...:))

...de van elektronikus kapcsolat!! Csak nem működik...

(#6) Don Vittorio válasza Sikló (#4) üzenetére

Don Vittorio
(őstag)

''Most komolyan, van ilyen valakinek otthon?''
Van.

''A lapos kijelzők labdába sem rúgtak képminőség terén!''
Ezt kötve hiszem, főként azért, mert tudom, hogy mit és hogyan szoktak mutogatni a nagykerek a monitorjaikon:
a) semmit - kikapcsolt állapotúak,
b) Windows háttér néhány ikonnal, kihúzott egérrel, billentyűvel,
c) Windows képernyővédő,
d) néha-néha valamilyen slideshow fut.
Háááát, ezekből megállapítani a minőségkülönbséget, szerintem max. a TFT-k javára lehet.

HP Z440 Workstation, Xeon E5-1650v3 @3.5GHz, 32 GB DDR4-2400, 0.5TB + 1TB SSD + 2x4TB SATA, GeForce 1080-8GB 2x24" EIZO

(#7) Elrood

Elrood
(őstag)

Én maximálisan megvagyok elégedve 15'' TFT-m minőségével (L3800C Asus laptop). Don-nak nagyon igaza volt. A boltokban valóban elég gyatrán ''reklámozzák''.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#8) detri válasza Sikló (#4) üzenetére

detri
(aktív tag)

Ha lenne rá pénzem én is TFT-t vennék. Szerintem nagyon szép a képük, kicsit talán a szinekkel lehetnek gondok, de amúgy nekem jobban tetszenek, mint a CRTk. Engem csak ez késztetne arra,h ilyet vegyek. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.