Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#1) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(félisten)

Én előre megmondtam;]

(#2) Steven

Steven
(addikt)

Mákom van. H nem álltamá át a 64 bitre még :)) .Jövöre igy király lessz valszeg az ára is jól le megy majd :))

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) anulu

anulu
(nagyúr)

remélem, GB-nak is lesz ilyen deszkája! :) nem szereném a mostani procim lecserélni! kevés A64 viszi a 305-ös FSB! :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#4) Loretto

Loretto
(veterán)

bár nem vagyok amd-s de örülök ennek.

Soirée...

(#5) TudorVigyor

TudorVigyor
(aktív tag)

Nekem akkor szóljatok, ha a specifikációktól eltérően AGP-vel is megcsinálja valaki. :)

[Szerkesztve]

(#6) Wolverine válasza TudorVigyor (#5) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Arra ott az nForce3. Nem hiszem, hogy lesz újabb AGP-s A64 chipset nV fronton...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) Loretto válasza anulu (#3) üzenetére

Loretto
(veterán)

wooow. komoly?

Soirée...

(#8) Hun'reeth

Hun'reeth
(őstag)

Ez mindenképp jó hír! :) A többi gyártó is beszállhatna.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#9) anulu válasza Loretto (#7) üzenetére

anulu
(nagyúr)

másrmint az FSB? ahamm! :D Bővebben: link

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#10) Loretto válasza anulu (#9) üzenetére

Loretto
(veterán)

:C :C :C.
amugy nem tudom hogy miért mindig a pci-e.

Soirée...

(#11) Suni válasza anulu (#9) üzenetére

Suni
(tag)

Es miert jo a magas FSB, ha a ram ugy is vissza van osztva es a proci szorzo is kisebb mint az eredeti?

(#12) Wolverine válasza Suni (#11) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Gyorsabb az egész rendszer. Ráadásul szerencsés esetben bírják a RAM-jai :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) anulu válasza Suni (#11) üzenetére

anulu
(nagyúr)

''...es a proci szorzo is kisebb mint az eredeti?''

??? tuningnál FSB fel, szorzó le. ;) az, hogy C'n'Q nincs, meg nem zavar :)

amúgy hülye az alaplapom, és vmiért szenved a szorzóállítással, de ez alaplap gond. 305-ös FSB mellett 466-on ment a RAM. lehet h majd vkit megkérek, akinek MSI-a van, h átpályázzak procimmal meg RAM-jaimmal, és akkor megnézem, h a szinkron 305-öt rendben bírja-e :)

[Szerkesztve]

(#14) anulu válasza Wolverine (#12) üzenetére

anulu
(nagyúr)

DDR566 A-DATA, és bírnák, ha nem lenne tök hülye az alaplapom...

most 250-is FSB mellett, 400-on megy, CAS2-2-2-5-1T-vel.

[Szerkesztve]

(#15) _Volkovy_ válasza anulu (#13) üzenetére

_Volkovy_
(nagyúr)

Érdemes tuningnál mondjuk 8-as szorzó mellett,az FSB-t az égbe lőni?
Jobban megy mint mondjuk 10*250-en?Többet?

(a ramot persze 400MHz környékére leosztom,nincs tuningramom)

(#16) Wolverine válasza anulu (#14) üzenetére

Wolverine
(félisten)

:Y Mamiiii!!!

(#17) anulu válasza _Volkovy_ (#15) üzenetére

anulu
(nagyúr)

ha választhatsz a 10x250 és a 8x312 között... :D egyértelmű. az aszinkron RAM : FSB nem heréli ki az nF3-at az nF2-vel ellentétben :) FSB UP!!

komolyra fordítva: ha a cuccod bírja a 278-as FSB-t, akkor inkább 9x278, mint 10x250!

[Szerkesztve]

(#18) anulu válasza Wolverine (#16) üzenetére

anulu
(nagyúr)

hmmm? :DDD tetszik? nekem is! :DDD a Corsair meg bek*phatja! :DDD

[Szerkesztve]

(#19) _Volkovy_ válasza anulu (#17) üzenetére

_Volkovy_
(nagyúr)

De miért?
Bonyolult a válasz?:)

Amúgy meg fogom nézni.

(#20) anulu válasza _Volkovy_ (#19) üzenetére

anulu
(nagyúr)

próbáld ki, teszteld le, és megkapod a választ: mert nem is kicsivel gyorsabb. :)

[Szerkesztve]

(#21) Suni válasza anulu (#20) üzenetére

Suni
(tag)

de mitol gyorsabb?

(#22) anulu válasza Suni (#21) üzenetére

anulu
(nagyúr)

magasabb FSB miatt magasabb a rendszer összteljesítménye.

(#23) Sundesz

Sundesz
(őstag)

Banyek, nekem kell egy Athlon 64! :DDD

[Szerkesztve]

Hörcsög Powa'

(#24) anulu válasza Sundesz (#23) üzenetére

anulu
(nagyúr)

ugye-ugye! :DDD

(#25) LordX válasza _Volkovy_ (#19) üzenetére

LordX
(veterán)

Három szó: intergrált memória vezérlő :D

A memóriához A64 esetében a chipsetnek köze nincs.

(#26) _Volkovy_ válasza LordX (#25) üzenetére

_Volkovy_
(nagyúr)

Ehhez a gondolathoz még hozzá kell szoknom..:D

(#27) Sol@

Sol@
(tag)

CSumika 3 kérdésem lenne Nvidia vagy ati chip-es lapot érdemesebb venni?
ati déli hidjárol mit tudtok?(ugyan ugy szar vagy javitottak rajta?)
és a legfontossabb kb mennyi lesz?

köszke csum

(#28) anulu válasza Sol@ (#27) üzenetére

anulu
(nagyúr)

amik kijöttek ATi chipsetes lapok tudtommal visszahívták őket. részemről nVidia! (vidkártyánál is! :DDD)

[Szerkesztve]

(#29) Sol@

Sol@
(tag)

kk, kössz.
árat nemtudsz kb?

(#30) anulu válasza Sol@ (#29) üzenetére

anulu
(nagyúr)

pl Gigabyte K8NS br 20 környékén, nForce3 250-es chipset. olcsó és finom :)

(#31) Deathcourier válasza anulu (#28) üzenetére

Deathcourier
(aktív tag)

Majd elmúlik.... :DDD

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#32) anulu válasza Deathcourier (#31) üzenetére

anulu
(nagyúr)

végülis ~5év kellett ahhoz, h a Seagate gyűlöletem elmúljon, most vígan duruzsol 2db 120-as Seagate a gépemben :) (mire tavaly eljutottam odáig, már csak ez volt SEx-ben :DDD)

(#33) vjannus2

vjannus2
(tag)

Na végre így nem is váltok 939-re én is pci-ex miatt akartam 1 939-re váltani, de így nem fogok, remélem más gíártók is váltani fognak, mert jobba örülnék 1 asus nak de ez egy nagyon jó ötlet hogy valaki elsőnek lép, mert lesznek vetélytársai, és mások is lépni fognak ;]

(#34) anulu válasza vjannus2 (#33) üzenetére

anulu
(nagyúr)

jogos. ha az Epox bevállalja, akkor az ASUS és a Gigabyte sem tétlenkedhet sokáig. Én a GB lapot várom :)

(#35) Deathcourier

Deathcourier
(aktív tag)

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=102845&arc=f #4951 hszre írjatok már pls :DDD

[Szerkesztve]

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.